Меню сайту

ВхідНовини коледжу

IMG 0630З 08.06.15 по 14.06.15 студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» долучилися до волонтерського діяльності, яка проходила на базі психологічного табору для дітей із зони АТО «Лісова застава».

На прохання адміністрації табору студенти оформили етнічними мотивами 87-метровий паркан та декорували автобус для перевезення дітей.

Детальніше...

 
Спортивні новини

WP 20150605 10 43 17 Pro5 червня 2015 року в м. Бровари на стадіоні «Спартак» проходила обласна спартакіада серед працівників освіти Київської області з метою пропаганди здорового способу життя. Цей захід був організований Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Київською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України та Київською обласною організацією ФСП «Спартак».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 079927 травня 2015 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки випускнику коледжу 2006 року Максиму Черненко.

Вшанувати пам’ять воїна АТО прийшли друзі, рідні, колеги, побратими Максима, працівники та студенти коледжу.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 0366В рамках залучення молоді до спорту та здорового способу життя в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» 26 травня пройшло щорічне спортивне свято День здоров’я, в якому активно брали участь студенти перших курсів. Юнаки і дівчата продемонстрували не лише чудовий рівень фізичної підготовки, а й уміння злагоджено діяти в команді.

Детальніше...

 
Новини коледжу

bez mob18.05.2015 - 22.05.2015 в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» проходила акція "Дні без мобільного телефону".

У ці дні студентам, викладачам, працівникам коледжу було запропоновано відмовитися  від використання мобільних телефонів або до мінімуму скоротити кількість розмов по них.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0758

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

21 травня вся Україна святкувала День вишиванки. До свята національної єдності долучилися викладачі і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0299Згідно з планом підготовки та проведення Дня цивільного захисту та з метою всебічного напрацювання навичок дій під час надзвичайних ситуацій учасників навчально-виховного процесу 20 травня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» було проведено День цивільного захисту. Після сигналу «Увага всім!!!» та легенді «Пожежа в навчальному закладі» студенти і працівники коледжу по маршрутах евакуації залишили приміщення коледжу.

Детальніше...

 
Спортивні новини

mrT-lyuDbgk17 травня 2015 року в м. Біла Церква збірна команда коледжу з футболу брала участь в зональних змаганнях Студентської футбольної ліги Київської області. Одержавши перемоги над своїми суперниками з Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму та Білоцерківського інституту економіки та управління з однаковим рахунком 5:2, наші хлопці вийшли до фінальної частини змагань, яка відбудеться наступного тижня в м. Бровари.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 003814 травня 2015 р. проходив регіональний фестиваль студентських і дитячих хорових колективів «Якщо заспіває школа – заспіває країна», започаткований Анатолієм Тимофійовичем Авдієвським та присвяченим до 180-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. У фестивалі брали участь хорові колективи педагогічних навчальних закладів та дитячих мистецьких шкіл з метою відродження, збагачення й розвитком великих традицій української хорової культури та її генетичної основи української народної пісні.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0812Україна починається з нас, прокидається нестримним бажанням зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто зараз ризикує собою для нашого світлого майбутнього. Викладачі та студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» намагаються не стояти осторонь від цих болючих для кожного українця подій.

За ініціативи циклової комісії викладачів фізичного виховання, завідувачів відділень, студентської ради 13 травня було проведено в рідному місті на площі Ярослава Мудрого патріотичний флешмоб «З Україною в серці» на підтримку наших випускників (нині учасників АТО) та задля миру в нашій країні.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0114У день 70-річчя Перемо­ги над гітлерівським фашиз­мом вся Україна схилила голови біля пам'ятників і обелісків, могил загиблих воїнів, пам’ятних знаків на честь переможців.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 00957-8 травня 2015 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 70-й річниці Великої Перемоги.

У читальній залі бібліотеки було проведено відкриту виховну годину на тему «Мужність і відвага крізь покоління», яку підготували студенти 11 та 21 груп спеціальності «Правознавство» (керівники груп – Кушнір О.М. та Голубєв С.Ю.).

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20150507 1108277 травня на спортивному майданчику КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» був проведений турнір з міні-футболу «Богуславська весна-2015» серед навчальних закладів району, в якому приймали участь дві збірні команди коледжу, команда ЦПТО та команда Богуславської ДЮСШ. Незважаючи на несприятливі погодні умови, всі команди продемонстрували високі бійцівські якості та волю до перемоги. На майданчику точилася справжня чоловіча спортивна боротьба та вирували емоції.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 03446 травня відбулася першість району з легкої атлетики. Майже 300 учасників змагалися на спортивних майданчиках, в секторах та бігових доріжках. У цих змаганнях брали участь і наші студенти навчального закладу під керівництвом Лісовенко Т.О., які стали переможцями і призерами з різних видів спорту, а саме:  

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 4329Вперше на спортивному майданчику в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» було впроваджено нову традицію – проведення танцювальних студентських батлів «З Україною в серці» з метою виховання патріотизму, утвердженням духовності, моральності та загальнолюдських цінностей.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC0656524-25 квітня з нагоди роковини Чорнобильської катастрофи у м. Славутич відбувся Х Міжнародний молодіжний екологічний форуму «Від екології душі до екології життя», організатором якого став виконавчий комітет Славутицької міської ради Київської області. Метою даного форуму було залучення молоді до громадського життя через екологічну освіту, формування екологічної свідомості підростаючого покоління на основі загальнолюдських цінностей.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 003123 квітня 2015 року в читальній залі бібліотеки коледжу відбулася відкрита виховна година до 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, яку підготували студенти 21 групи спеціальності «Дошкільна освіта» та 43 групи спеціальності «Початкова освіта».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 004023 квітня 2015 року в коледжі відбулася презентація художньо-документального фільму « І я таки жив» (до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка). Фільм представили: автор сценарію та режисер Олександр Денисенко, художник-постановник Інга Леві, а також історик Тетяна Люта.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 11229 квітня у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся благодійний Великодній ярмарок, в якому взяли участь студенти груп усіх відділень, викладачі та працівники коледжу.

У виставковій залі протягом дня було весело та гамірно. Кожне відділення презентувало свої писанки, великодню випічку, пасхальні вироби до свят.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 08856 квітня 2015 року Фондом волонтерів України було запроваджено до Всесвітнього дня здоров’я в усіх регіонах України проект «Руханка» з метою залучання молодих людей до активного відпочинку, популяризації здорового способу життя та налагодження державно-приватного партнерства у реалізації державної політики у сфері популяризації здорового способу життя.

Детальніше...

 
Спортивні новини

WP 20150406 10 10 40 Pro6 квітня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» пройшла зустріч студентів з майстром спорту з лижних гонок, багаторазовим чемпіоном та призером ЦР «Колос», Спартакіади України, учасником церемонії пронесення Олімпійського вогню на Олімпіаді 1980р. в Москві, тренером Дмитром Павловичем Момотенком – нашим земляком, який народився в селі Дибинці Богуславського району.

Детальніше...

 
Спортивні новини

xsZtjlsMz6Y      З 3 по 5 квітня в с. Хохітва проходив Чемпіонат Київської області з водного туризму, в якому взяло участь понад 14 команд з різних районів Київщини. До змагань залучилася і команда «Богуслав» в складі якої була   Кремінь Вероніка (студентка 21 групи спеціальності «Початкова освіта» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»). Серед великої кількості учасників вона виборола І-й дорослий розряд зі спортивного туризму.

Детальніше...

 
Спортивні новини

PFvFxl1xb4UВ рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, викладачі та студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» підтримали ініціативу Фонду волонтерів України та залучилися до участі у проекті «Руханка».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 08042 квітня в актовій залі коледжу відбувся звітний концерт циклової комісії викладачів музичного інструменту «Музична подорож весною».

Слухачі мали змогу почути класичні та сучасні твори у виконанні студентів спеціальності «Музичне мистецтво»: Петюр О., Таланової І., Клочко Л., Голяк В., Юрко Т., Сарапин А., Припіяло Т., Савчук Ю., Тригуб А., Якубенко С.

Детальніше...

 
Спортивні новини

idspd-about-logo

Вже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй 6 квітня по всьому світу відзначатимуть Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.
Програма заходів у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького»:

2.04. Виставка літератури про Олімпійський рух.
3.04. Лекторій на тему «Олімпійський рух заради розвитку та миру».
6.04. Зустріч з майстром спорту із лижних гонок, учасником перенесення Олімпійського вогню на ХХІІ Літній Олімпіаді у 1980 році Момотенком Д.П.
7.04. Відкриті позакласні заняття у Богуславській ЗОШ №1 стулентами-практикантами коледжу на тему «Олімпійський рух в Україні».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0003У Ржищівському гуманітарному коледжі 26 березня проходила ІІІ Обласна виставка – конкурс художніх робіт «Від захоплення до мистецтва» серед студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Київської області, присвячена 85-річчю від дня народження Ліни Костенко.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 0574Доброю традицією в останню суботу березня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» є зустріч випускників минулих років. Важко передати ті емоції, той стан душі людей, котрі давно не бачилися, і не відразу можна впізнати один одного.

На зустріч із молодістю та викладачами завітало понад 350 випускників різних років, серед яких були і наймолодші випускники, ті, що закінчили навчання лише рік тому, а також найстарші – випускники 1975 року спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

 
Спортивні новини

WP 20150321 12 00 50 ProЗ 12 січня по 28 березня в м. Богуславі проводилася XVIII відкрита першість району з міні-футболу на призи районної федерації футболу. За підсумками попереднього етапу змагань команда «Освіта» КВНЗ КОР « Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького» потрапила до першої ліги, де, здолавши всіх своїх суперників, стала переможцем змагань.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0467Атестація педагогічних кадрів – одне з важливих питань методичної роботи коледжу, метою якої є активізація їхньої творчої професійної діяльності, якості роботи і росту професійної майстерності.

Атестація 2014-2015 р. була спрямована на комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачів, за допомогою якої було визначено відповідність педагогічних працівників займаній посаді, їх кваліфікаційний рівень.

Детальніше...

 
Новини коледжу

image 12Незабаром довгоочікуване літо… Пора відпочинку, нових вражень, знайомств. Минулого тижня студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» проходили навчальну соціально-педагогічну практику «Підготовка студентів до літньої практики в дитячих оздоровчих таборах». За цей період вони ознайомилися з організацією та проведенням практики, з педагогічними основами періодів табірної зміни, з колективними творчими справами, розучили безліч пісень.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти