Меню сайту

ВхідСпортивні новини

131 травня 2016 відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» серед дівчат двох вікових категоріях:

Детальніше...

 
Новини коледжу

koncert z ukr 16В час, коли наша Батьківщина перебуває в стані боротьби з ворогом за свою цілісність, коли її кращі сини відстоюють мир, честь і славу України, викладачі та студенти коледжу продовжують плекати незламну віру у щасливе і мирне майбутнє.

Логічним продовженням низки заходів, спрямованих на формування національно-патріотичних почуттів та збереження традицій українського народу став святковий концерт за участю студентсько-викладацького колективу навчального закладу «З Україною в серці».

Детальніше...

 
Новини коледжу

100 2747Як відомо, 2016 рік проголошено роком англійської мови, яка стає глобальною. Заходи, проведені в рамках декади викладачів іноземних мов, були тісно пов’язані з іменем Уїльяма Шекспіра, всесвітньовідомого драматурга, засновника англійської літературної мови. Найяскравішими моментами стали тренінг на тему: «Віртуальна мандрівка до Стратфорда» (викладач Дрижай Л. В.) та творчий проект «Весь світ – театр, а люди в ньому лише актори» (викладач Міщенко О. М.).

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1322З кожним роком ми все більше переконуємося, що молодь Київщини гідна високих перемог та може показати пристойний результат.

17-19 травня 2016 р. на базі Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського університету імені Олеся Гончара була проведена VII Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді.

Цьогоріч Київську область достойно представив студент І курсу сп. «Початкова освіта» Коренюк Андрій та викладач КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Стеценко Н.М.

Вперше на Всеукраїнській олімпіаді з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. маємо призове третє місце.

Детальніше...

 
Новини коледжу

batl 16Танцювальний командний батл між відділеннями коледжу пройшов 17 травня. Організувала це свято циклова комісія викладачів фізичного виховання, завідуючі відділеннями, як захід, що сприяє розвитку та примноженню фізичних, моральних, культурних здобутків студентської молоді, необхідних для гармонійного розвитку особистості, формуванню активної, громадської позиції студентів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0231День вишиванки на Богуславщині вже має свої традиції, започатковані студентами КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Патріотичні візерунки та орнаменти заполонили всі навчальні заклади та місто. Студенти коледжу стали ініціаторами акції «Обійми коледж», прикрасили територію коледжу стилізованим вишитим рушником.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 056118 травня 2016 р на стадіоні «Колос» відбулася районна спартакіада з легкої атлетики. Наші студенти показали чудові результати в загальному заліку, де збірна коледжу виборола першість в змаганнях.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 07565-9 травня 2016 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Великої Перемоги.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0289У виставковій залі коледжу відбулася виставка художніх робіт кандидата педагогічних наук, доцента, професора МКА, члена спілки дизайнерів України Руденченко А.А. та її студентів 31 групи спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладач та студенти представили глядачам творчий доробок за останній рік, де були в більшій кількості представлені натюрморти, виконані на голландський манер. Привертає увагу високий рівень майстерності третього курсу, які вдало поєднують засвоєні знання та природній талант.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 033726 квітня 2016 року в актовій залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених складала – 189 осіб, присутніх – 184.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0539Традиційно, в переддень Воскресіння Христового, у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» проходить благодійний Великодній ярмарок. Цього року, 28 квітня, студенти груп усіх відділень, викладачі та працівники коледжу зібралися для проведення загальноколеджного заходу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 064728 квітня 2016 р. в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся конкурс «До практики готові!» з метою підготовки студентів до літньої практики в ДНЗ. Між собою змагалися студенти третього курсу спеціальності «Дошкільна освіта», де дівчата поділилися на дві команди – «Пустуни» і «Бешкетниці». Цей захід зібрав талановитих педагогів, вихователів та викладачів, до складу журі ввійшли:

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 008627 квітня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького» відбулася XІ студентська пошуково-дослідницька конференція «Від витоків до сьогодення». Організаторами було запропоновано тематичні напрями роботи:

- історичні віхи становлення коледжу;

- серце, віддане навчальному закладу;

- наші студенти та випускники – наша гордість.

Детальніше...

 
Новини коледжу

POjprL8s x4Приємно усвідомлювати те, що студенти коледжу не тільки прагнуть гарно вчитися, брати активну участь у громадському житті коледжу, а й міста. Другий рік поспіль вони долучаються до наймасштабнішого прибирання країни «Зробимо Україну чистою разом», яке цьогоріч відбулося 23 квітня. У цьому році ековолонтери громадського об’єднання «Let’s do it, Ukraine» хотіли долучити якомога більше активних жителів міста.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 4780Вже стало доброю традицією, коли ЦК музичного інструменту проводить святковий концерт інструментальної музики.

Цими весняними днями, а саме 21 квітня коли в чарівну музику весни вплітаються дивовижні мелодії викладачі ЦК музичного інструменту в актовій залі коледжу проводили концерт інструментальної музики «У світі нот та звуків».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 026221 квітня 2016 року на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» проходила Обласна студентська науково-практична конференція «Перлина рідного краю», в якій взяли участь студенти нашого коледжу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

2016-04-22-10-52-45-50521 квітня в Богуславському будинку культури відбувся ХХІ районний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Зорецвіт». Щорічний конкурс збирає талановиту молодь Богуславщини з вокального, інструментального, театрального, хореографічного та оригінального жанрів мистецтва.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0025За сприянням Корпусу Миру США в Україні в минулому році до коледжу було направлено працювати волонтером Надін Вуд, яка за короткий час зуміла стати для наших студентів прикладом «живого» спілкування англійською мовою. Надін Вуд зацікавила молодь до вивчення іноземної мови і залучила їх до участі у Всеукраїнському конкурсі з творчого письма Write On.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0286Допризовна молодь Богуславщини 20 квітня 2016 року на районному стадіоні «Колос» проходила практичний курс підготовки молодого бійця. Наша збірна коледжу виборола І місце. В особистому заліку І місце зайняв Комедев Антон, студент 31 групи спеціальності «Фізичне виховання».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0004Згідно з планом підготовки та проведення Дня цивільного захисту та з метою всебічного напрацювання навичок дій під час надзвичайних ситуацій учасників навчально-виховного процесу 19 квітня 2016 р. в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» було проведено День цивільного захисту. Після сигналу «Увага всім!!!» та «Пожежа в навчальному закладі» студенти і працівники коледжу по маршрутах евакуації залишили приміщення коледжу.

Детальніше...

 
Спортивні новини

WP 20160416 11 24 58 Pro15-17 квітня 2016 році на чудових краєвидах річки Рось в селі Хохітва Богуславського району проходив Чемпіонат Київської області з водного туризму.

В програмі змагань учасники змагалися на катамаранах «двійках» та «четвірках» в таких видах: «Слалом», «Ралі», «Рятувальні роботи», «Спринт».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0400З кожним роком ми все більше переконуємося в тому, що Київщина багата розумною та обдарованою молоддю, яка прагне показати високий рівень знань. Будь-яка сучасна професія так чи інакше пов’язана з комп’ютером, адже живемо ми у світі новітніх технологій, без яких не можемо обійтися жодного дня. Тому щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації їх здібностей, активізації навчально-пізнавальної діяльності, інтенсифікації та вдосконалення освітнього процесу проводяться олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

Ck5b9n13VRAНезабаром довгоочікуване літо… Пора відпочинку, нових вражень, знайомств. Протягом трьох останніх днів студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» проходили навчальну соціально-педагогічну практику «Підготовка студентів до літньої практики в дитячих оздоровчих таборах».

Детальніше...

 
Новини коледжу

SAM 16801 квітня 2016 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися заходи до Міжнародного дня сміху.

Школа студентського лідерства «Формат – НІ!» разом зі студентською радою та студентським профспілковим комітетом підготували святково-розважальну програму.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 4557Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в нашому коледжі стало проведення зустрічі з випускниками минулих років.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1049В читальній залі коледжу відбувся творчий звіт-концерт викладачів Науменко Н.І. та Здоренко Л.С., на якому були представлені різноманітні музичні жанри.

Детальніше...

 
Спортивні новини

RhYQ24C21AkНа запрошення колежан 25 березня 2016 року в спортивному залі закладу відбулася товариська зустріч з баскетболу серед чоловічих команд. В грі зійшлися команди студентів та випускників з міста Кагарлик, які навчалися в нашому закладі.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0063Україно, любо! Ти ще жити будеш,

Бо твої таланти золоті ростуть!

Наче квіти красні, молодії люди

На твоєму полі, глянь, уже цвітуть.

23 березня в коледжі відбувся загальноколеджний захід «Дебют першокурсника», в якому взяли участь близько 30 творчих та креативних студентів-першокурсників всіх спеціальностей.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 7857ЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної) КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» спільно з Богуславським РМК 23 березня 2016 року на базі ДНЗ №4 «Казка» Богуславської районної ради відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ міста та району з теми «Використання інноваційних технологій в організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку».

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 009223 березня 2016 року в спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» в дружній атмосфері відбулися змагання серед юнаків та дівчат з баскетболу на «Кубок коледжу». В турнірі взяли участь команди Кагарлицької ЗОШ №2, Богуславської спеціалізованої школи №1, Шупиківського НВК та три команди коледжу.

Змагання відбувалися за олімпійською схемою в чотири періоди по 5 хвилин. В перервах між змаганнями учасників підтримували студенти мистецько-педагогічного відділення танцювальними та вокальними номерами.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти