Меню сайту

ВхідНовини коледжу

DSC 0389Та незабутня зворушлива до глибини серця ювілейна зустріч нікого не залишила байдужим. Настрій у всіх був піднесений ще зранку, оскільки очікували зустрічі з колегами - ветеранами та випусниками різних років, яких запросили розділити свято по-особливому урочисте – 50 - річчя з дня заснування нашого навчального закладу.

Адже всі керівники, працівники, викладачі, студенти, починаючи з далекого 1967 року, доклали багато зусиль, щоб педагогічне училище, а нині коледж, став по-справжньому сучасним освітнім центром.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0359Сотні студентів, їх батьків, працівників та ветеранів коледжу, десятки гостей та жителів міста вщент заповнили глядацьку залу районного будиноку культури з нагоди славного свята в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Організатори та учасники свята подарували присутнім море позитивних емоцій та насолоди від різних жанрів мистецтва.

Детальніше...

 
Спортивні новини

4s3Zon1uiCg12-14 травня  2017 року КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" взяв участь у Відкритому кубку м. Києва з пляжного волейболу серед дівчат 2000 року народження. Всього було представлено 18 команд  з Київської, Чернігівської, Одеської, Полтавської областей. Турнір проходив за системою «double eliminanation». 

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20170511 11542011 травня 2017 року з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи, біля адміністративної будівлі Богуславської районної державної адміністрації та районної ради відбулася  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. 

Детальніше...

 
Новини коледжу

xjYKDYs c88За ініціативи Національного Демократичного Інституту (NDI) 29-30 квітня 2017 року в Києві відбувся Національний дебатний турнір "Активна Громада: право вибору", в якому взяли участь 32 команди з різних куточків України.

Наше місто представляли студентки 31 групи спеціальності "Правознавство" КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" Логойда Яна та Петрученко Юлія, переможниці місцевого дебатного турніру.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0820Такою була тема ХІІ студентської пошуково-дослідницької конференції, що відбулася 5 травня 2017 року. На пленарному засіданні з вітальним словом звернувся директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Лисак С.В. Він відзначив, що 50-річна історія навчального закладу багата на здобутки видатних та знаних викладачів, студентів та випускників різних років, яких було підготовлено за цей період близько 15 тисяч, які прославляють наш заклад в Україні та за її межами.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 069127 квітня 2017 р. викладачі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» стали учасниками Всеукраїнського вебінару «Проектна діяльність дошкільників: методична кухня». Вони мали унікальну можливість поспілкуватися з Наталією Гавриш, професором кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди, провідним науковим співробітником лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктором педагогічних наук.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 058824 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар на тему: «Інноваційне навчання в американській дошкільній освіті». Семінар було організовано за сприянням Корпусу Миру США в Україні та проведено волонтером Надіною Вуд та її колегами Кейлою Кінг та Кейті Ніемен.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 043019 квітня 2017  року членами гуртка «Літописець» було проведено круглий стіл-репортаж «Операція «Вісла».  Як це було…».  

Студенти розподілили  ролі і отримали випереджальні завдання: «історик» - Красюк Станіслав (студент 22 групи сп. «Правознавство»),  «архівіст» - Лисенко Сергій (студент 22 групи сп. «Правознавство»), «очевидець» - Дорогань Ярослава (студентка  22 групи сп. «Правознавство»),  «юрист» - Онікієнко Каріна (студентка  41 групи сп. «Правознавство»),  «політолог» - Пустовіт Інна (студентка  22 групи сп. «Початкова освіта»).   

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 035313 квітня 2017 року у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» студенти провели благодійний Великодній ярмарок. Таке великоднє дійство уже стало традиційним у навчальному закладі.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0184Лідерство – актуальне питання сьогодення, адже лідери є рушійною силою в бізнесі, політиці, освіті та суспільному житті. Активні люди прагнуть досягнути у житті більших висот і стати успішними. І щоб домогтися цього, потрібно розвивати у собі лідерські якості.

11 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» пройшов тренінг за Програмою освітнього лідерства, який провели кандидати психологічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка Неля Лебідь і Юлія Бреус. Учасники тренінгу мали можливість виявити в собі лідерські якості, навчитися відстоювати свою позицію, опанувати мистецтво працювати в команді, оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1156Цьогоріч до благоустрою території коледжу та прибирання долучилися студенти, викладачі та працівники закладу. Робота перетворилася на своєрідну розвагу - прибирали всі в доброму гуморі.

З ініціативи адміністрації коледжу студенти випускних груп, з нагоди 50-річного ювілею коледжу, заклали алею випускників, де буде облаштовано зону відпочинку. Стрункі дерева вишикувались рівними рядами завдячуючи орієнтиру, який задав директор коледжу С.В.Лисак та наш гість М.В. Томенко.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC01588З 5 по 7 квітня в Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проходила VІІ Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У престижному мовному змаганні взяли участь студенти технічних коледжів з усіх областей України та 12 студентів педагогічного профілю з чотирьох регіонів.  Переможець ІІ етапу Центрального регіону, наш студент 2 курсу спеціальності «Початкова освіта. Інформатика» Коренюк Андрій гідно боровся з іншими конкурсантами і виборов 4-те місце в своїй категорії.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 02928 квітня 2017 року у мальовничому місті Ржищів на базі Ржищівського будівельного технікуму була проведена Обласна Спартакіада серед учбових закладів І-ІІІ рівня акредитації, присвячена пам’яті Героїв Чорнобиля.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 00606 квітня  2017 року в спортивних  залах  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» та ДНЗ "Богуславський ЦПТО"  відбувся Відкритий турнір серед юнаків та дівчат з волейболу, присвячений 50–річчю нашого навчального закладу. Всього було представлено 8 команд.

За результатами змагань серед юнаків перемогу здобули:

Детальніше...

 
Новини коледжу

011Стільки приємних хвилин дарує нам вокальне мистецтво! Пісня володіє величезною силою, адже в ній втілено все прекрасне, добре, вічне…

4 квітня в читальній залі коледжу відбувся концерт камерної вокальної музики, під час якого слухачі мали змогу почути народні, класичні та сучасні пісні.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC07721Щороку на завершення пробної практики студентами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» у дошкільних закладах міста Богуслава проводяться  підсумкові заходи.

Цього року, 4 квітня, у ДНЗ №4 «Казка» і ДНЗ №5 «Сонечко», відбувся Фестиваль музичних розваг, проведений практикантами під керівництвом методистів О.І.Джуль та Н.В.Добровольської. Це було справжнє свято музики!

Детальніше...

 
Новини коледжу

P1017436Ми увійшли в нове тисячоліття, яке може і повинно відрізнятися від попередніх створенням умов для повноцінного життя та розвитку усіх членів суспільства, в тому числі, людей з особливими потребами. За останнє десятиріччя соціальна політика багатьох європейських країн стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Ставлення до цієї соціальної групи людей, як до пацієнтів, якими необхідно лише опікуватися, і які не можуть долучатися до активного суспільного життя, змінилося на ставлення до них, як до повноправних членів суспільства, що мають рівні права з іншими громадянами країни.

Детальніше...

 
Новини коледжу

laV1kbmqgK4Традиційно, з року в рік, студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» проходили навчальну соціально-педагогічну практику «За цей період вони ознайомилися з організацією та проведенням практики, з педагогічними основами періодів табірної зміни, з колективними творчими справами, розучили безліч пісень. Пройшли курс лекцій про фізкультурно-оздоровчу роботу в таборі та шляхи подолання конфліктних ситуацій в загоні.

Детальніше...

 
Спортивні новини

NFi9f7-X6ZE30-31 березня 2017 року в м. Біла Церква  в ДЮСШ «Богатир»  проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Олімпійські надії»  серед юнаків та дівчат 2000-2001 року народження у ваговій категорії до 54 кг, де  наш перспективний юнак Чорноморець Артем, студент 11 групи спеціальності «Фізичне виховання»,  зайняв ІІ місце.

Детальніше...

 
Спортивні новини

8mWjW4dJ E4За ініціативи Всеукраїнської федерації еліт файту  31 березня в м. Києві в спортивному клубі «Аренасіті» було організовано фінальний  турнір ІІІ Чемпіоната України по елітних боях.  Близько 200 спортсменів із столиці і Київської області приїхали сюди, щоб взяти  участь у турнірі. Богуславщину тут представляли наші студенти  Міщук Ярослав та Тереня Олександр.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 139328 березня у м. Бровари відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», який проводився з нагоди 85-річчя утворення Київської області.

Наш навчальний заклад представляли: директор коледжу Лисак С. В., викладач інформаційних дисциплін Вірченко С. Л., викладач іноземної мови Дрижай Л. В., волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд та випускник коледжу Вадим Горянський зі своєю виставкою картин.

На заході обговорили проблеми та перспективи реформування освіти.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 081330  березня 2017 року в спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбувся Відкритий турнірсеред юнаків та дівчат з баскетболу, присвячений 50–річчю нашого навчального закладу. В змаганнях брали участь 13 команд Київщини та Черкащини: Богуславська спеціалізована школа №1, Шупиківська НВК І-ІІ ст., дві команди коледжу, ЦПТО № 1, Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, Ржищівська ДЮСШ і Корсунь – Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 143429 березня 2017 року в актовій залі коледжу славнозвісна драматична студія «Юність» зібрала шанувальників театрального мистецтва. Хто хоч раз побував на виставах драмгуртка, який очолює викладач української літератури Б.Й.Капко, той уже назавжди став прихильником вродженого таланту самодіяльних артистів.

Детальніше...

 
Спортивні новини

428 та 29 березня 2017 року проводилися кваліфікаційні змагання з гімнастики, до участі в яких були допущені дівчата та юнаки з основної групи та пройшли додаткову спеціальну підготовку.

Змагання проводилися згідно правил по гімнастиці за 10-бальною системою, де кожен зі студентів мав продемонструвати свою майстерність та вміння виконати вправи на гімнастичних снарядах.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 037428 березня в залі Київської Академії воднодного транспорту відбувся Регіональний етап студентської першості України по баскетболу 3х3. На майданчик вийшли 12 збірних чоловічих команд ВУЗів Києва й Київської області, серед яких вперше був представлений і КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1352Хорошою традицією, вже майже 50 років, у коледжі є зустріч випускників. До цього дня готуються всі: викладачі, сьогоднішні і вчорашні студенти, навіть цілі сім’ї, де вже є не одне покоління випускників коледжу.

Цього дня в коледжі панує особлива атмосфера – посмішки, міцні обійми, довгоочікувані зустрічі, приємні спогади… Здається, навіть стіни аудиторій змінюють колір від того, якого року там зустрічаються групи.

Детальніше...

 
Новини коледжу

WP 20170323 00323 березня 2017 року відбулася атестація педагогічних працівників. Атестація є суттєвим моментом як для всього педагогічного колективу, так і для кожного педагогічного працівника, який прагне до самовдосконалення.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 0325

22 березня  2017 року  в спортивному клубі «Гармонія»  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся районний турнір з настільного тенісу серед загальноосвітніх шкіл та навчальних  закладів Богуславщини. В особистій першості з числа студентів змагалися 17 дівчат та  25 хлопців.

Детальніше...

 
Новини коледжу

 DSC131021 березня традиційно святкують в Україні День поезії.

Цього дня юних поетів та їх шанувальників зібрав у читальній залі коледжу викладач української літератури, самодіяльний поет з величезним стажем Богдан Йосипович Капко.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти