Меню сайту

ВхідСпортивні новини

download-86 жовтня з нагоди святкування 986 річниці нашого рідного міста Богуслав цикловою комісією фізичного виховання КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" та міською радою було організовано масовий легкоатлетичний забіг до Дня міста (від Богуславської міської ради до Богуславської РДА) за участю колективів навчальних закладів, установ та підприємств.

Детальніше...

 
Новини коледжу

0 mainОстаннім часом на території України почастішали випадки розпилення подразнюючих хімічних речовин у навчальних закладах, що супроводжується істотним погіршенням стану здоров’я учнів та викладачів (загальноосвітні школи у м. Черкаси, м.Миколаїв, м. Харків, м. Біла Церква).

Як діяти, якщо ви потрапили під «газову атаку»?

Якщо ви опинилися в приміщенні, де розпилили газ з балончика, відкрийте вікна, залиште його на провітрювання і негайно залиште це приміщення.

Ваші дії при попаданні газу в обличчя та очі:

Детальніше...

 
Новини коледжу

20181001 1604221 жовтня в коледжі відбулися Педагогічні читання «В.О. Сухомлинський і школа XXI століття» до 100-річчя з Дня народження корифея гуманної педагогіки, видатного педагога-гуманіста.

Читання присвячені проекції поглядів Василя Олександровича на формування фахових якостей педагога в умовах сьогодення.

З цікавими доповідями та презентаціями виступили студенти 2-4 курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Соціальна робота», «Музичне мистецтво».

Педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – цілюще джерело людської мудрості, любові, золоті розсипи цінних педагогічних думок, спостережень і порад, до яких долучилися студенти коледжу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 01621 жовтня 2018 року в нашому коледжі відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню музики. Це свято знайшло палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Студенти, викладачі і гості свята мали змогу почути розмаїття жанрів вокальних та інструментальних композицій.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 102829-30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим болем втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 1042За традицією, 26 вересня 2018 року, в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося свято «Першокурсник має талант».

Студентською радою гуртожитку була організована ця святкова програма, де «новоспечені» студенти мали чудову нагоду продемонструвати свої таланти, креативність і творчість. Першокурсники присутніх зачаровували і чарівною піснею, і запальними танцями, і кумедними сценками. Бурю емоцій, імпровізацію, артистизм проявили студенти, і довели, що сумувати їм не доведеться ані за партою, ані в позанавчальний час.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 063820 вересня на районному стадіоні «Колос» до святкування Міжнародного дня студентського спорту відбувся старт XIV літньої Універсіади України 2018-2019 років серед Вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. В змаганнях з бігу на 100, 1000 метрів, стрибках у довжину з місця, підтягуванні, піднімання тулуба всід за 1 хвилину, штовхані ядра, амреслінгу, піднімання гирі (24 кг), перетягуванні каната та флешмобу взяли участь 268 студентів коледжу. Студенти показали, що СПОРТ – це КРУТО, СПОРТ – це МОДНО!

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0865Під таким гаслом пройшла акція, присвячена Міжнародному дню миру. Студентська рада коледжу, яка виступила організатором заходу, запропонувала жителям та гостям міста обмінятися гарним настроєм та «обійняти» кожну з країн. Для дітей було проведено майстер-клас по виготовленню символу свята – голуба миру в техніці орігамі.

Детальніше...

 
Новини коледжу

received 223436308530443Для студентів 4-х курсів, спеціальності «Початкова освіта» навчальний рік розпочався незвично. Замість святкування традиційного Дня Знань у стінах рідного коледжу їм довелося перебувати у школах міста Богуслава, адже для них розпочався особливий вид практики «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі».

Протягом 5-ти навчальних днів у Богуславській спеціалізованій школі № 1- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та в Богуславській НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» спостерігали за своєрідністю адаптації дитини до нових умов у перший тиждень перебування в школі.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 0529За підтримки проекту Національного олімпійського комітету України в Київській області про Олімпійський тиждень – OlympicLab, цикловою комісією викладачів фізичного виховання 13 вересня було організовано обласний Олімпійський урок «Чат з олімпійцями».

У святі взяли участь 230 учасників: Малинський І.Й. - директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, перший заступник голови НОК в Київській області; Балаян К.А. - бронзовий призер Чемпіонату світу по дзюдо 1994, учасник Олімпійських ігор – 1996 р.; Гулай В.С. – член відділення НОК в Київській області; Єрьоменко Е.А. – президент міжнародної федерації хортингу, заслужений тренер України,

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20180919 150347Швидко промайнуло тепле літечко. Студенти повернулися до навчання. Але незабутні спогади про минуле літо надовго залишаться в їхніх серцях.

Цього року студенти 3 курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Початкова освіта» проходили практику «Літні оздоровчі табори» в ДЗОВ СТ «Дружний» ПАТ Київського заводу «Радар» м. Ірпінь, Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» та КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – центр реабілітації».

Детальніше...

 
Спортивні новини

41215881 714528895568946 1205494816297713664 nІз року в рік по всій Україні проводяться маса спортивних заходів. У нашому місті 8 вересня 2018 року до Дня фізичної культури і спорту на районному стадіоні «Колос» теж було влаштоване спортивне свято, де лунали поздоровлення із святом і побажанням тріумфальних перемог нашим спортсменам, тренерам, призерам та переможцям різних спортивних змагань.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 6607Щороку, восени, в місті Богуславі, стартує Всеукраїнський історико-етнографічний форум-фестиваль «Богуслав». Етнофорум покликаний згуртувати творчу молодь довкола ідеї збереження історичних, культурно-мистецьких традицій, національних звичаїв, обрядів, фольклору, морально-духовних цінностей, а головне – любові до рідного краю.

Детальніше...

 
Спортивні новини

40773095 1059366694220088 8727304933369446400 n4 вересня в Київській обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Вже стало доброю традицією відзначати досягнення спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі Київщини на честь професійного свята.

Понад 400 представників спортивної галузі Київської області з’їхалися до обласної адміністрації з усіх куточків столичної області, а близько 350 найдостойніших були представлені до нагородження від Міністерства молоді та спорту України, Національного Олімпійського комітету, Київської обласної державної адміністрації та Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Детальніше...

 
Спортивні новини

17-20-29-viber image 13У нас чудові новини! З 2 по 10 серпня у м. Бангкок (Таїланд) проходив чемпіонат світу з тайського боксу IFMA серед юніорів. У ваговій категорії до 71 кг чемпіоном світу став наш студент 31 групи спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Владислав Єременко.

Поступаючись у фінальному бою, Владислав проявив силу волі, майстерність у підготовці та переміг суперника з Португалії з рахунком 30:27. До того, на шляху до золотої медалі виграв бої з дуже сильними спортсменами Туреччини, Росії та Ізраїлю.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20171207 150712За період роботи Юридичної клініки за правовою допомогою звертались студенти та працівники коледжу, яким було надано усні та письмові консультації.

В роботі Юридичної клініки взяли участь студенти 3-4 курсів спеціальності «Правознавство», які надавали роз'яснення з таких питань:

- визначення виду відповідальності за неправомірні дії студентів;

- види пільг, які надає студентський квиток;

- юридична відповідальність членів сім'ї за дії насильницького характеру;

- правові підстави працевлаштування студентів педагогічних спеціальностей;

- особливості проведення судової реформи в Україні;

- право фізичних осіб на отримання субсидії на комунальні послуги.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P80611-151909Таким став девіз підсумкового заняття гуртка «Удосконалюй свою англійську».

Аудиторія була прикрашена репродукціями картин відомих художників та роботами студентів мистецько-педагогічного відділу із зображенням квітів, натюрмортів із квітами, композиціями, створеними із живих квітів.

Учасники гуртка оформили також стенди малюнками відомих народних художниць України Катерини Білокур та Марії Приймаченко, а також своїми роботами.

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 0693Похід був незабутній для студентів 31 групи сп. «Фізичне виховання». Окрім труднощів та насиченої навчальними завданнями програми, юнаки і дівчата весело і цікаво провели час на природі, залишивши в спогадах приємні враження й емоції, світлини з чудовими краєвидами Богуславщини. Особлива атмосфера панувала в таборі ввечері, коли всі разом збиралися навкруги вогнища, готували вечерю, спілкувалися, слухали музику.

Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-92071c3e207b5cf422212e2abeb5bbea-VРозпочався табірний сезон. Гостинно відкрилися двері для дітей на відпочинок, а студентам - для проходження педагогічної практики «Літня практика в ДОЗ».

Цьогоріч студентам коледжу спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Початкова освіта» випала чудова нагода бути вожатими у Володарському літньому мовному STEAM-таборі та ДЗОВ СТ «Дружний» м. Ірпінь.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0761

7 червня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу «Конституційні процеси в Україні».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення Конституції Пилипа Орлика, «Начерки Конституції Республіки» Георгія Андрузького, Конституції УНР, радянських конституцій та Конституції незалежної України, прийнятої Верховною Радою України 28 червня 1996 року

Детальніше...

 
Новини коледжу

P80605-103813Сьогодні вкотре коледж наповнився дзвінкими голосами вихованців пришкільного літнього мовного табору  «English Summer». Засяяли посмішками обличчя студентів і викладачів від зустрічі з дитинством.

Екскурсія розпочалася з відвідування спортивного клубу «Гармонія», де школярі мали змогу випробувати в дії різноманітне спортивне знаряддя, ознайомитися з різними видами спорту. Потім діти поповнили словниковий запас новими англійськими словами, розучили цікаву пісеньку, здійснили заочну подорож до країн Європи в кабінеті іноземних мов.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-15811ed6531596a92ea26c951d68f6e2-V«Від серця до серця» – гурток волонтерського спрямування. Назва гуртка говорить про те, що, проводячи різноманітні заходи та акції, ми хочемо доторкнутися своїми серцями до людських сердець, зігріти їх теплом, дарувати добро і радість.

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC052925 червня 2018 року відбулися заключні засідання гуртків природничого напрямку “Пульс», «Наука і життя», «Джерело», і «Меридіан». Засідання проходило у формі конференції природничих дисциплін (біологія, хімія, фізика, географія, астрономія).

Детальніше...

 
Новини коледжу

33964990 1956736567972078 496239838480039936 nБагатством будь-якого навчального закладу є його талановиті учні й висококваліфіковані педагоги. Причому талановитих дітей більшість, але цей дитячий талант треба зуміти розгледіти вчителю – і тоді можна надіятися на високий злет свого вихованця!

Минулого року до КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» вступила на спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова» випускниця-дев’ятикласниця Побережківського НВК Рашкевич Яна. Дівчина відразу привернула до себе увагу одногрупників та викладачів, тому що відзначалася сумлінним ставленням до навчальних занять, товариським ставленням до оточуючих, доброю лагідною усмішкою, особистою думкою, оригінальною, незвичайною.

Я помітила цю студентку на заняттях з української літератури, бо дівчина справді глибоко мислила і не боялася висловлювати свої думки, її мова чітка, зрозуміла, легка для сприймання. Яна любить читати літературні твори М.Коцюбинського, захоплюється лірикою Т.Шевченка, І.Франка, Є.Плужника й П.Тичини, сучасних поетів. Любов до читання їй прищепила мама, тому й дитинство дівчини минало серед книг, які допомогли сформуватися їй як особистості. Мабуть, тому їй одній із перших я запропонувала взяти участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Її творча робота була високо оцінена моїми колегами, викладачами мови та літератури, які входили до журі цього конкурсу. Тому з середини жовтня почалася підготовка до Обласного етапу названого конкурсу. А вже на початку грудня Яна знову порадувала нас перемогою ( І місце на Обласному етапі конкурсу).

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0054 2Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, ті прикмети, по яких розпізнається народ.

Нещодавно учасники гуртка «Дитяча філармонія» провели цікавий та змістовний захід для студентів 11 групи образотворчого і музичного мистецтва – «Пісні весняного циклу в українському фольклорі».

Детальніше...

 
Спортивні новини

P80602-1116062 червня в м. Буча відбулося святкування олімпійського дня в Київській області. Наша збірна взяла участь у легкоатлетичних забігах та здобули дві бронзові медалі - Шматок Ольга, студентка 21 групи спеціальності «Фізична культура» з бігу на 500 м і Паначук Борис, студент 11 групи спеціальності «Музичне мистецтво» з бігу на 1000 м.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P80530-13225030 травня 2018 року студенти нашого коледжу на території парку культури і відпочинку «Перемога» у м. Бровари взяли участь у обласному фестивалі «Таланти твої, Київщино!». Навчальні заклади Київщини представили на фестивалі виставки творчих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вироби народних умільців, юних художників. На території працювали тематичні локації «Платформа талантів» (виставки, воркшоп із пішохідного туризму, екскурсія парком "Перемога", майстерня з флористики «Квітучі сувеніри Броварщини»); «Хендмейд-лабораторія» – виготовлення українських традиційних сувенірів та оберегів; майданчик для аквагриму; презентаційна локація «МАН – простір можливостей»; STEM-майданчик «У світі цікавої науки»; постер-галерея «Відкриваємо науку».

Детальніше...

 
Спортивні новини

DSC 017831 травня на стадіоні «Колос» відбувся Відкритий кубок коледжу серед юнаків вищих навчальних закладів центрального регіону України. З привітальним словом до учасників звернувся директор коледжу С.В.Лисак, який і відкрив турнір. Танцювальний колектив коледжу підтримував змагання запальними композиціями.

Детальніше...

 
Новини коледжу

33850123 231074457477170 9044406272958398464 nБагато казки не буває, особливо в житті дитини. 23 травня ще одна чарівна казка завітала до Богуславського КДНЗ (ЦРД) № 1 «Малятко». Це диво підготували учасники гуртка «Студія дитячих аніматорів» нашого коледжу.

Чудовий казковий сюжет, яскраві костюми та вдала гра аніматорів занурили дітей в дивовижний світ казки і створили незабутню атмосферу. Цікава ігрова програма у вигляді квесту захопила малят і вони із задоволенням виконували завдання персонажів, і ось, нарешті, довгоочікуваний результат – визволення чарівної принцеси із полону поганця. Отож, завдяки допомозі дітлахів добро знову перемогло зло.

Детальніше...

 
Новини коледжу

33867820 389409901542317 5805147543247519744 nЩорічно з 2003 року у третю суботу травня офіційно в Україні відзначають День Європи. Викладачі в цей день організували та провели для нас досить захоплюючу та пізнавальну віртуальну подорож країнами Європи.

Ми «побували» у країнах Європи, де змогли дізнатися про політичні та історичні віхи становлення Європейського Союзу. Справжнім відкриттям для нас стали «Десять європейських заповідей», яких дотримуються усі країни-члени, та ті, що бажають до нього вступити.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти