Меню сайту

ВхідСпортивні новини

IMG 763010 травня 2020 року на базі КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся обласний олімпійський урок до Дня фізичної культури та спорту.

На захід завітали видатні спортсмени, чемпіони Європи та світу з різноманітних видів спорту: Ігор Малінський – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, голова відділення національного Олімпійського комітету України в Київській області, Володимир Стеценко - заслужений працівник фізичної культури та спорту, заступник начальника Управління молоді та спорту КОДА, Анатолій Ільченко – начальник відділення комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України, Вадим Гаєвий – майстер спорту України, начальник центру студентського спорту Університету державної фіскальної служби України, Володимир Корнієнко – заступник голови національного олімпійського комітету в Київській області.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 65622 вересня 2020 року відбулося урочисте відкриття поля для міні-футболу з огорожею (20×40) в рамках обласної програми «Київщина спортивна». Майданчик відкрито на базі КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

На урочисте відкриття завітали: начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Сергій Тимофєєв, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Богуславської районної державної адміністрації Анатолій Даниленко та виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, яким було надано право першого удару по м’ячу.

Детальніше...

 
Новини коледжу

received 268829931228305Ще більше емоцій, радості та позитиву. Сьогодні отримали дипломи студенти мистецько-педагогічного відділення. Ми дякуємо, що надихали нас, творили разом з нами. Бажаємо Вам завжди залишатися на хвилі драйву та позитиву. Ви назавжди у наших серцях.

Детальніше...

 
Новини коледжу

received 306620817048384Урочисті привітання, душевні слова від директора, завідувачок відділень, керівників груп лунали випускникам коледжу, які переступили черговий рубіж у своєму житті. Адже завтра перед ними відкривається нова сторінка книги життя. Пишаємося випускниками, віримо в успіх і зичимо їм підкорення нових вершин!

Детальніше...

 
Новини коледжу

95904171 957326434700859 8979736709864357888 nДень пам'яті та примирення 8 травня Україна вшановує пам'ять загиблим у Другій світовій війні. На жаль війна проти України триває і зараз. Як і 75 років тому назад, не всі мами дочекаються синів з війни. А сад цвіте...

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 05974 березня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області. 29 учасників олімпіади продемонстрували свої практичні навички роботи з офісними програмами.

Детальніше...

 
Новини коледжу

seminar dosch 20Під таким гаслом 26.02.2020 року на базі КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» проходив семінар-практикум за участю викладачів циклової комісії педагогіки і психології дошкільної, завідуючих, методистів, вихователів ЗДО міста Богуслава і студентів 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 9963Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST ОК» зібрав сьогодні в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» учнівську молодь Київщини та подарував унікальну можливість зустрітись з випускниками своїх шкіл, а нині студентами коледжу.

На тематичних локаціях були представлені особливості 8 спеціальностей за якими коледж готує фахівців: майстер-класи з образотворчого та музичного мистецтва, правовий брейн-ринг та англомовний квест, спортивний та інформаційний простір вразили присутніх своїми можливостями та досягненнями студентів і викладачів.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 010728 лютого в коледжі відбувся ХV Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх шкіл, студій та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Цікавою та складною була програма учасників музичних конкурсів. Члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників у конкурсі інструментального виконавства, оригінальність репертуару і добру технічну підготовку конкурсантів. При виконанні конкурсної програми вони зуміли подолати хвилювання і повністю показали свої музично-виконавські уміння.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва презентували свої творчі роботи з рисунка та живопису, виконували рисунок заданої постановки.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20200126 154033З метою виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини», та підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації творчих молодих митців, підвищення інтересу до образотворчого мистецтва КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» розпочав онлайн-проєкт «Палітра Київщини» з 27 січня 2020 року.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 984119 лютого 2020 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулося засідання методичного об’єднання голів циклових комісій української мови з методикою навчання ЗВО/ЗФПО Центрального регіону України (Київська, Черкаська, Чернігівська, Сумська та Житомирська області), в рамках якого було проведено II (регіональний) етап X Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ЗВО/ЗФПО Центрального регіону України.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-cef42ecb1b9fb1b3e8fa8245794c29a3-V mh1580469884090Позаду гомінкий період переддипломної практики. Упродовж тижня студенти коледжу спеціальностей Соціальна робота, Середня освіта (Музичне мистецтво), Середня освіта (Образотворче мистецтво), Середня освіта (Фізична культура) звітували про цей чудовий період формування реалістичного підходу до майбутньої професійної діяльності.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-a64ab0393e893282bf9c107b8e2cfc5d-V29 листопада 2019 року студенти спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з рисунка, який проходив в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Мета конкурсу: збереження та популяризація національної української школи та високої художньої майстерності, проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл з художнього напрямку, підтримка творчої молоді, сприяння творчої реалізації молодих талановитих митців України.

До участі в організації та проведенні Конкурсу були залучені представники Національної спілки художників України.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20191202 100716721 HDRУ післядень Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом, 2 грудня, студенти коледжу, майбутні соціальні працівники та вчителі долучилися до тренінгового заняття, де ознайомились із поняттями «ВІЛ-інфекція», «СНІД», дізнались про основні шляхи інфікування, клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої недуги. Особливу увагу було приділено методам профілактики та принципам безпечної поведінки сучасної молоді щодо інфікування ВІЛ, надано інформацію про алгоритм невідкладних дій у випадках, якщо все ж таки відбувся «ризикований момент».

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-6857d147974fe28bb5dc4462e5fd02a1-V21 листопада, в день, коли шість років тому розпочалася Революція Гідності, яка переродила українську націю, у коледжі відбулася патріотична година «Герої в наших серцях».

Герої АТО, учасники бойових дій, наші земляки Криштак Сергій Григорович, Судик Сергій Валентинович, Царенко Володимир Михайлович, Рузевич Микола Іванович та волонтер Гриньова Аліна Анатоліївна зустрілися із студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Згадали Майдан… Як зазначила студентка 22 групи сп. Початкова освіта. Англійська мова» Коцепуп Юлія, їм, теперішнім студентам 2 курсу, тоді було лише 10-11 років. Вони не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава!». Вони тоді здавалися простим вітанням, а тепер набули для молоді нового змісту.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0579Студенти та викладачі коледжу 8 листопада 2019 року доєдналися до щорічної акції Українського радіо «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», присвяченій Дню української писемності та мови.

Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури, за якими активно працюють наші студенти, Олександр Авраменко. Зазначимо, що останні 13 років він сам складає текст диктанту. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Детальніше...

 
Спортивні новини

00529.10-1.11.2019 р. в спортивному клубі «Гармонія» відбулася особиста першість з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Приємно відзначити, що на п’єдестал переможців потрапили не лише студенти старших курсів, а й першокурсники, які тільки розпочали свою спортивну кар’єру у коледжі, і можуть стати достойними конкурентами в майбутніх змаганнях.

Детальніше...

 
Спортивні новини

002З 28 жовтня по 4 листопада у спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»  проходила першість з паркового волейболу  серед різних спеціальностей. Чудову гру продемонстрували всі команди. Переможцем змагань з паркового волейболу стала команда сп. Середня освіта (Фізична культура), друге місце – Початкова освіта, третє – Соціальна робота.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20191021 09142521.10.2019 року на базі КДНЗ ЦРД «Малятко» відбувся відкритий день педагогічної практики, в програмі якого студентка 41 групи сп. Дошкільна освіта О. Завірюха під керівництвом методиста Л.В.Дрижай та вчителя англійської мови О.М.Приходько провела майстер-клас на тему: «Використання інноваційних методик в проведенні занять з іноземної мови з дошкільниками».

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG 20191018 13361017-18 жовтня 2019 року голова обласного об'єднання викладачів інформатики Київської області В.І.Парубець взяв участь у засіданні Всеукраїнського методичного об'єднання викладачів інформатики та комп'ютерних технологій закладів фахової передвищої освіти, який проходив на базі Харківського радіотехнічного коледжу. В рамках заходу представники областей обговорили ряд актуальних питань, що стосуються проведення олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, комп’ютерної графіки, поділилися власним досвідом роботи.

Детальніше...

 
Новини коледжу

IMG-93f1940fdceb5798f422ca4a62247084-VПід такою назвою пройшла година гідності і патріотизму, присвячена Дню захисника України. Студенти коледжу познайомилися з історією українського козацтва, діяльністю УПА, вшанували справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали життя за майбутнє України.

Своїми спогадами про службу в ЗСУ та безпосередній участі в зоні АТО поділились запрошені на свято захисники України Руденко Юрій Анатолійович, Бушленко Олександр Анатолійович, Горовенко Олексій Володимирович.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0097Гучними привітаннями зустрічали 8 жовтня 2019 р. студенти сп. Право усіх колежан з нагоди святкування Дня юриста.

Студенти-правоохоронці проводили бліц-опитування, складали протоколи про адміністративні правопорушення, вручали повістки до суду, навіть деяких правопорушників затримували.

Детальніше...

 
Новини коледжу

76d8c553-e8f4-4ac0-b826-46f82c44a801Традиційно кожного року у гуртожитку ми відмічаємо прекрасне свято – дебют першокурсника. До речі, цього року він отримав назву «Welcome. Школа виживання».

26 вересня гуртожиток гомонів, був наповнений святковим настроєм. Першокурсники представляли свої спеціальності, а за свою креативність та наполегливість отримували призи. «Новоспечені» студенти зачаровували глядачів співами, танцями, сценками, а також брали активну участь в конкурсах. Студенти-випускники передали першокурсникам «10 заповідей студента». До речі, це перше свято, яке організувала нова студентська рада гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 020326 вересня в стінах нашого рідного коледжу було весело і гамірно. Це відділення дошкільної освіти, економіки і права святкувало Всеукраїнський День дошкілля. Святковий ранок повернув присутніх у світ дитячих розваг; веселі клоуни, казкові персонажі, запальна музика створили колежанам хороший настрій та подарували позитивні емоції.

Детальніше...

 
Новини коледжу

DSC 0597Віддзвеніло, відшуміло ласкаве літо. Першокласники, міцно тримаючи яскраві букети, вперше з радістю та хвилюванням переступили поріг школи.

Студенти 41 та 42 груп сп. Початкова освіта були учасниками цього зворушливого дійства, перебуваючи на практиці «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі».

Детальніше...

 
Новини коледжу

00112 вересня у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» з ініціативи департаменту освіти і науки Київської ОДА пройшла сесія з обговорення стратегічного розвитку галузі освіти Київської області на період з 2021до 2027 року.

У роботі сесії брали участь викладачі коледжу і студенти спеціальностей Початкова освіта та Право. Поштовх до жвавого обговорення основних проблем освітньої галузі та стратегічних напрямів її розвитку дали змістовні доповіді студентів – Дмитра Колисана, Лізи Поліщук, Діани Демченко, Миколи Омельчука.

Детальніше...

 
Спортивні новини

100493У січні 2020 року в швейцарській Лозанні відбудуться III Юнацькі Олімпійські ігри. І вже зараз команда, яка представлятиме Україну на цьому спортивному форумі, тренується в місті Отепяе (Естонія). В складі команди проходять підготовчі збори п`ять юнаків та п`ять дівчат, серед них є наш студент 21 групи спеціальності Середня освіта (Фізична культура) КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» Сергій Кришталь.

Ми гордимося нашим студентом і бажаємо успішної підготовки на шляху до Олімпу!

Детальніше...

 
Новини коледжу

valsХореографічний ансамбль «Либідь» отримав диплом І ступеня на VI Міжнародному хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2019» за номер «Вальс випускників» в номінації «Спортивно-бальний танець» вікова категорія – дорослі, художній керівник: Ірен Щедріна.

Хореографічний фестиваль очолювала голова журі – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Л.М. Художній керівник ансамблю «Либідь» отримала подяку за високий та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

Детальніше...

 
Новини коледжу

P90528-143728Богуславський гуманітарний коледж завжди був і залишається осередком української освіти і духовності. Колишнє духовне училище, яке зараз складає частину корпусу Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького стало місцем, де формувався юнацький світогляд студентів, що потім стали славетними українцями. Серед них і Олександр Антонович Кошиць, знаменитий український диригент, композитор та вчений-етнограф, один з найвидатніших знавців української народної і церковної музики, життєвий шлях якого пролягав не тільки в Україні, а й країнами Європи та Америки.

Тож у цьому навчальному році члени гуртка іншомовного спілкування «Improve Your English», керівником якого є викладач англійської мови О.М. Міщенко, виявили велике бажання і інтерес дослідити сторінки його життя використовуючи матеріали монографії «О. Кошиць і його хор як вісник світової слави української пісні», автором якої є викладач музично-теоретичних дисциплін коледжу, викладач-методист, заслужений працівник культури України В.Ю. Чедрик.

Детальніше...

 
Спортивні новини

IMG 20190424 110108Днями на районному стадіоні «Колос», зібралися допризовники Богуславщини, щоб продемонструвати свої фізичні якості у швидкості, витривалості та силі.

В програму Спартакіади були включені змагання з бігу на 100 м та 2000 м, підтягування на перекладині та метання гранати на дальність.

Команда коледжу була представлена двома складами, загалом 83 юнаки з 8 навчальних закладів району показали рівень своєї фізичної підготовленості як майбутніх захисників Вітчизни.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти