Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 

DSC 0182«Він був сином мужика – і став володарем у царстві людської культури»

І.Я.Франко

У ці березневі дні вся Україна, весь світ відзначає річницю від дня народження Тараса Шевченка, одного з духовних провідників нашої нації, який розбудив українців з їхнього вікового сну рабства, покірності, який залишив по собі свої духовні заповіти. Народжений весною, він був і зостався символом весняного пробудження та вічного оновлення, символом незнищенності людства і людяності, в ім’я яких жив.  

Детальніше...

 

DSCF1836В атмосфері піднесеності, душевності пройшов в бібліотеці коледжу захід «Поезія, супутнице моя! Ти теплий животворний промінь сонця».

Зі вступним словом про Всесвітній день поезії виступила завідувач бібліотеки Бурлетова О.В. Вона акцентувала увагу присутніх на цьогорічних «Шевченківських березин» та ювілейних письменницьких датах.

Детальніше...

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти