Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-a64ab0393e893282bf9c107b8e2cfc5d-V29 листопада 2019 року студенти спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з рисунка, який проходив в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Мета конкурсу: збереження та популяризація національної української школи та високої художньої майстерності, проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл з художнього напрямку, підтримка творчої молоді, сприяння творчої реалізації молодих талановитих митців України.

До участі в організації та проведенні Конкурсу були залучені представники Національної спілки художників України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20191202 100716721 HDRУ післядень Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом, 2 грудня, студенти коледжу, майбутні соціальні працівники та вчителі долучилися до тренінгового заняття, де ознайомились із поняттями «ВІЛ-інфекція», «СНІД», дізнались про основні шляхи інфікування, клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої недуги. Особливу увагу було приділено методам профілактики та принципам безпечної поведінки сучасної молоді щодо інфікування ВІЛ, надано інформацію про алгоритм невідкладних дій у випадках, якщо все ж таки відбувся «ризикований момент».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-6857d147974fe28bb5dc4462e5fd02a1-V21 листопада, в день, коли шість років тому розпочалася Революція Гідності, яка переродила українську націю, у коледжі відбулася патріотична година «Герої в наших серцях».

Герої АТО, учасники бойових дій, наші земляки Криштак Сергій Григорович, Судик Сергій Валентинович, Царенко Володимир Михайлович, Рузевич Микола Іванович та волонтер Гриньова Аліна Анатоліївна зустрілися із студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Згадали Майдан… Як зазначила студентка 22 групи сп. Початкова освіта. Англійська мова» Коцепуп Юлія, їм, теперішнім студентам 2 курсу, тоді було лише 10-11 років. Вони не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава!». Вони тоді здавалися простим вітанням, а тепер набули для молоді нового змісту.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0579Студенти та викладачі коледжу 8 листопада 2019 року доєдналися до щорічної акції Українського радіо «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», присвяченій Дню української писемності та мови.

Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури, за якими активно працюють наші студенти, Олександр Авраменко. Зазначимо, що останні 13 років він сам складає текст диктанту. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20191021 09142521.10.2019 року на базі КДНЗ ЦРД «Малятко» відбувся відкритий день педагогічної практики, в програмі якого студентка 41 групи сп. Дошкільна освіта О. Завірюха під керівництвом методиста Л.В.Дрижай та вчителя англійської мови О.М.Приходько провела майстер-клас на тему: «Використання інноваційних методик в проведенні занять з іноземної мови з дошкільниками».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20191018 13361017-18 жовтня 2019 року голова обласного об'єднання викладачів інформатики Київської області В.І.Парубець взяв участь у засіданні Всеукраїнського методичного об'єднання викладачів інформатики та комп'ютерних технологій закладів фахової передвищої освіти, який проходив на базі Харківського радіотехнічного коледжу. В рамках заходу представники областей обговорили ряд актуальних питань, що стосуються проведення олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, комп’ютерної графіки, поділилися власним досвідом роботи.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-93f1940fdceb5798f422ca4a62247084-VПід такою назвою пройшла година гідності і патріотизму, присвячена Дню захисника України. Студенти коледжу познайомилися з історією українського козацтва, діяльністю УПА, вшанували справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали життя за майбутнє України.

Своїми спогадами про службу в ЗСУ та безпосередній участі в зоні АТО поділились запрошені на свято захисники України Руденко Юрій Анатолійович, Бушленко Олександр Анатолійович, Горовенко Олексій Володимирович.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0097Гучними привітаннями зустрічали 8 жовтня 2019 р. студенти сп. Право усіх колежан з нагоди святкування Дня юриста.

Студенти-правоохоронці проводили бліц-опитування, складали протоколи про адміністративні правопорушення, вручали повістки до суду, навіть деяких правопорушників затримували.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

76d8c553-e8f4-4ac0-b826-46f82c44a801Традиційно кожного року у гуртожитку ми відмічаємо прекрасне свято – дебют першокурсника. До речі, цього року він отримав назву «Welcome. Школа виживання».

26 вересня гуртожиток гомонів, був наповнений святковим настроєм. Першокурсники представляли свої спеціальності, а за свою креативність та наполегливість отримували призи. «Новоспечені» студенти зачаровували глядачів співами, танцями, сценками, а також брали активну участь в конкурсах. Студенти-випускники передали першокурсникам «10 заповідей студента». До речі, це перше свято, яке організувала нова студентська рада гуртожитку.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 020326 вересня в стінах нашого рідного коледжу було весело і гамірно. Це відділення дошкільної освіти, економіки і права святкувало Всеукраїнський День дошкілля. Святковий ранок повернув присутніх у світ дитячих розваг; веселі клоуни, казкові персонажі, запальна музика створили колежанам хороший настрій та подарували позитивні емоції.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0597Віддзвеніло, відшуміло ласкаве літо. Першокласники, міцно тримаючи яскраві букети, вперше з радістю та хвилюванням переступили поріг школи.

Студенти 41 та 42 груп сп. Початкова освіта були учасниками цього зворушливого дійства, перебуваючи на практиці «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

00112 вересня у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» з ініціативи департаменту освіти і науки Київської ОДА пройшла сесія з обговорення стратегічного розвитку галузі освіти Київської області на період з 2021до 2027 року.

У роботі сесії брали участь викладачі коледжу і студенти спеціальностей Початкова освіта та Право. Поштовх до жвавого обговорення основних проблем освітньої галузі та стратегічних напрямів її розвитку дали змістовні доповіді студентів – Дмитра Колисана, Лізи Поліщук, Діани Демченко, Миколи Омельчука.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

valsХореографічний ансамбль «Либідь» отримав диплом І ступеня на VI Міжнародному хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2019» за номер «Вальс випускників» в номінації «Спортивно-бальний танець» вікова категорія – дорослі, художній керівник: Ірен Щедріна.

Хореографічний фестиваль очолювала голова журі – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Л.М. Художній керівник ансамблю «Либідь» отримала подяку за високий та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

P90528-143728Богуславський гуманітарний коледж завжди був і залишається осередком української освіти і духовності. Колишнє духовне училище, яке зараз складає частину корпусу Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького стало місцем, де формувався юнацький світогляд студентів, що потім стали славетними українцями. Серед них і Олександр Антонович Кошиць, знаменитий український диригент, композитор та вчений-етнограф, один з найвидатніших знавців української народної і церковної музики, життєвий шлях якого пролягав не тільки в Україні, а й країнами Європи та Америки.

Тож у цьому навчальному році члени гуртка іншомовного спілкування «Improve Your English», керівником якого є викладач англійської мови О.М. Міщенко, виявили велике бажання і інтерес дослідити сторінки його життя використовуючи матеріали монографії «О. Кошиць і його хор як вісник світової слави української пісні», автором якої є викладач музично-теоретичних дисциплін коледжу, викладач-методист, заслужений працівник культури України В.Ю. Чедрик.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0445Вже не один рік поспіль у Всесвітній день вишиванки в коледжі панує піднесений настрій, всюди радість і захват від одягу студентів, викладачів та працівників коледжу.

Це прекрасна нагода дістати з бабусиних скринь стародавні сорочки та сукні чи вдягти власноруч вишиту блузу, заплести коси та заквітчати їх квітами. По особливому гарні хлопці та дівчата в національному одязі зупинили ці прекрасні миттєвості життя на фото.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

60438284 863612000660634 6376413339332902912 nТрадиційно, в травневі дні, в нашому закладі проходить танцювальний батл між відділеннями коледжу. Цього року студенти мали донести до глядача тему «Ми змінемо світ, зітрем стереотипи…». Свої танці продемонстрували студенти всіх спеціальностей: Дошкільна освіта, Фізична культура з Образотворчим мистецтвом, Право та Економіка, Соціальна робота, Початкова освіта, Музичне мистецтво. Кожен танцювальний номер продемонстрував свою оригінальність, артистичність і майстерне виконання.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 032514 травня 2019 р. відбулася виставка робіт членів гуртка «Вишиванка». Керівник гуртка Олексієнко Ольга Іванівна, жінка з багатим життєвим досвідом, людина яка завжди готова прийти на допомогу, дати цінну пораду. Гурток відвідували 25 студентів спеціальностей Початкова та Дошкільна освіта.

Вишивка – це унікальне мистецтво народної графіки української нації. Вона зберегла і несе в собі нашу багатовікову культуру. Стібки нитки – це лінії прямі по горизонталі чи вертикалі, а також і по діагоналі є основою творення складних візерунків. Це – основне у вишиванні. З цього починалася наша робота – від простих до найскладніших орнаментальних узорів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 11707 травня 2019 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 46 осіб, присутніх –  44.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-0167fe715264d39ae0f6a86861935de9-VВідповідно до плану роботи циклової комісії викладачів української мови та літератури на 2018 – 2019 н.р. відбулось засідання круглого столу “Особливості навчання грамоти першокласників за програмою НУШ” для студентів-практикантів спеціальності “Початкова освіта”.

Захід структуровано поділявся на три блоки. Під час організаційного блоку Тамара Вікторівна Яковенко, викладач методики навчання української мови, розповіла про особливості організації навчання грамоти першокласників за програмою НУШ.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 106919 квітня в рамках обласного молодіжного фестивалю "ПРОФ FEST OK" відбувся день відкритих дверей, який відвідали більше 130 учасників з м. Буча, Броварського, Богуславськоно, Таращанського та Тепіївського районів. Учні шкіл побували на більше ніж 14 майстер-класах, кожен з яких презентував свою спеціальність, відвідали екскурсії та зробили фото біля креативних фотозон для акції "СТОП-ТАЙМ". Кульмінацією заходу був концерт від наших студентів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

photo531477972008630136216 квітня 2019 року студенти коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» Гаращенко Дар’я, Ленченко Анна, Федорченко Ольга та викладач Соседко Денис Валерійович брали участь у Арт-пленері в рамках VI Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяслівський дивограй».

Мета проведення фестивалю-конкурсу: популяризація музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 000810.04.2019 р. викладачі ЦК педагогіки та психології (дошкільної) і студенти спеціальності Дошкільна освіта взяли участь у вебінарі методичного об’єднання ЗВО І-ІІ р.а. Центрального регіону України «Підготовка майбутніх вихователів до реалізації концепції інклюзивної освіти в роботі з дітьми дошкільного віку».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 027910 квітня в гуртожитку коледжу відбувся вечір, присвячений Дню сміху. Хлопці та дівчата мали чудову нагоду продемонструвати свою креативність і творчість. Для студентів була організована конкурсна програма. Енергійні й бадьорі дівчата з хлопці швидко занурилися у гру, веселились, жартували та підіймали настрій один одному. Студенти проявили себе в розважальних конкурсах. І знову до нас завітав наш давній гість Сердючка, який своїми піснями змусив танцювати глядачів.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

190404 0221-04.04.2019 року команда студентів нашого коледжу у складі: Голінської Юлії, 31 група спеціальності Середня освіта (Фізична культура), Мазуренка Євгена, 31 група спеціальності Початкова освіта, Ращенко Маргарити, 31 група, спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтва) та викладача Голінської Олени Костянтинівни брали участь у ІІІ Обласній олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на базі Національного університету державної фіскальної служби України.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG-926b8010d3ad88b31e8e05b852947fce-V03.04.2019 року цикловою комісією викладачів педагогіки і психології (дошкільної) на базі КДНЗ № 5 «Сонечко» м. Богуслава було проведено семінар-практикум для завідуючих, методистів, вихователів дошкільних закладів міста, студентів 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта» за участю методиста РМК Михайліченко Л.Г.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 004503.04.2019 на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум за участю вчителів та учнів початкових класів Богуславської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1. Поки вчителі та викладачі обговорювали серйозні питання, що стосувалися ефективного навчання математики у початкових класах нової української школи, знайомилися з новітніми педагогічними технологіями, тим часом учні опановували відповідальну роль – експерти з математики. Діти тестували дидактичні математичні ігри, підготовлені для них студентами, працювали з лепбуками, подорожували у часі та шукали скарби. А потім «юні експерти» виставили свої оцінки, обравши три найкращі гри. Переможцем став лепбук «У пошуках скарбів».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0185Знову весна. Саме цієї прекрасної пори вже стало доброю традицією проведення концерту ЦК викладачів музичних дисциплін.

Цими весняними днями, а саме 3 квітня в актовій залі коледжу відбувся концерт вокально-інструментальної музики під назвою «Весна і музика».

Незабутні враження глядачі отримали від звучання цікавих музичних композицій у виконанні студентів мистецько-педагогічного відділення:           Волохович Д., Пузатко А.(викладачі Чедрик В.Ю., Чедрик Т.В.), Семиди Я. (викладач Шапран Н.Г.), Узун А. (викладач Федоренко В.В.), Грубської А. (викладач Трачук М.С.), Садовенко Б. (викладач Духан С.В.), Світличної О. (викладач Морозова Н.В.), Самусенко А., Тригуб Н.(викладач Завадська Ю.Л.).

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

IMG 143528.03.2019 р. під час декади природничо-математичних наук відбувся незвичний захід - «Науковий пікнік». Така форма роботи виявилась цікавою як для студентів коледжу, так і викладачів, тому що зближує всіх з наукою; розвиває допитливість, креативність; вдосконалює дослідницькі навички, формує ключові компетентності. Захід гармонійно вписується в сучасний освітній тренд – STREAM-освіту, оскільки наш коледж завжди в фарватері педагогічних інновацій і передових технологій навчального процесу.

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

20190325 090920І знову в стінах рідного коледжу лунають речівки, оклички, веселі пісні, а невсипущий студентський рій весело гуде, готуючись до цікавих конкурсів – це підготовка майбутніх вожатих до роботи в дитячих оздоровчих таборах.

25 березня гостинна актова зала зібрала разом три групи студентів:

31 група спец. «Початкова освіта. Інформатика» - команда «Не царське це діло»;

32 група спец. «Початкова освіта. Англійська мова» - команда «Сокіабле»,

31 «Соціальна робота» - «Сонце в кишені».

Детальніше...

 
Новини - Новини коледжу

DSC 1259Інь чи Янь? Чоловіки чи жінки? Вічне питання. Хто краще, розумніше, винахідливіше? Хто зверху? Ну, звичайно ж.. Хто?

26 березня в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» пройшло свято «Хто зверху?». П’ятеро харизматичних хлопців проти п’ятьох прекрасних дам. Для того щоб встановити істину, вони виконували різні завдання. Запекла боротьба тривала протягом шести конкурсів. Напруга зберігалась до кінця. Перемогу здобули чоловіки. Адже чоловік - це голова, опора і кам’яна стіна, але ж жінка - це чарівна підтримка, без якої нічого не можливо.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти