Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0025За сприянням Корпусу Миру США в Україні в минулому році до коледжу було направлено працювати волонтером Надін Вуд, яка за короткий час зуміла стати для наших студентів прикладом «живого» спілкування англійською мовою. Надін Вуд зацікавила молодь до вивчення іноземної мови і залучила їх до участі у Всеукраїнському конкурсі з творчого письма Write On.

Мета конкурсу - допомога студентам, які вивчають англійську мову, навчитися використовувати писемну англійську мову у творчий та інноваційний спосіб як у художньому, так і нехудожньому (документальному) письмі. Учасникам була надана можливість вибрати одну з двох запропонованих тем, кожна з яких вимагала уміння продемонструвати навички образного та критичного мислення. Тривалість виконання роботи була дві години і оцінювалися згідно наступних критеріїв як креативне мислення та уміння письмово використовувати мову.

Цьогоріч участь в конкурсі взяло близько 700 учасників з різних куточків нашої Батьківщини. Наші колежани спеціальності «Початкова освіта» Дмитренко Діана, Куцокінь Ліна, Скульбедіна Анна, Фурманець Олена (викладач Міщенко О.М.), Панасенко Максим (викладач Іщук Н.В.) стали учасниками цього творчого конкурсу. А студентка 32 групи сп. «Початкова освіта» Фурманець Олена зайняла І місце серед такої великої кількості учасників. Вітаємо з перемогою нашу колежанку та волонтера Корпусу Миру!

Дрижай Л.В.,

ГЦК викладачів іноземних мов

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти