Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 7857ЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної) КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» спільно з Богуславським РМК 23 березня 2016 року на базі ДНЗ №4 «Казка» Богуславської районної ради відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ міста та району з теми «Використання інноваційних технологій в організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку».

Слухачів семінару привітали: завідувач ДНЗ №4 «Казка» Пушенко Л.А. та методист РМК Михайліченко Л.Г., яка коротко проінформувала присутніх про сьогодення дошкілля і охоплення дошкільною освітою дітей міста та району.

Роботу семінару викладач коледжу вищої категорії Тернова Л.В. побудувала за блоками: інформаційний, практичний, узагальнюючий.    На початку роботи було проведено «Мозковий штурм» для налаштування слухачів на продуктивний робочий лад згідно оголошеної теми. В інформаційному блоці Любов Володимирівна презентувала сучасні інноваційні технології та розкрила їх значення і вплив на фізичний розвиток дітей в організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку.

Учасникам семінару-практикуму в практичному блоці було запропоновано перегляд комплексів вправ фітбол-гімнастики та степ-гімнастики, продемонстровані дітьми старшої і середньої вікових груп під керівництвом студентів 31 групи сп. «Дошкільна освіта» з додатковою кваліфікацією «Інструктор з фізичної культури» Свиридоненко Дар’єю, Піхало Ольгою та музичним керівником закладу Поночовною О.О.

В практичному блоці провели майстер-клас із ігрового стретчингу «Подорож каченяти Кряк», вправляння в пальчикових вправах «Мудри». Педагоги із задоволенням взяли участь у практичному навчанні, де в подальшому будуть використовувати отримані навички в роботі з дітьми.

Тернова Л.В.,

викладач ЦК педагогіки та психології (дошкільної)

Фотогалерея "Мозковий штурм":

 

Фотогалерея "Вправи з фітбол-гімнастики":

 

Фотогалерея "Вправи з степ-гімнастики":

 

Фотогалерея "Майстер-клас з ігрового скретчингу":

 

Фотогалерея "Майстер-клас з пальчикової гімнастики":

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти