Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0347У суботу, 12 березня 2016 року, гостинно відчинив двері перед своїми абітурієнтами КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького». День відкритих дверей викликав неабиякий інтерес у абітурієнтів та їхніх батьків, а їх цьогоріч завітало з різних куточків Київщини й Черкащини близько 200 осіб.

Гості коледжу мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітньо-виховного процесу. Для усіх присутніх було проведено оглядову екскурсію навчальним корпусом, відвідування бібліотеки, спортивних та тренажерних залів, музеїв І.С.Нечуя-Левицького й історії навчального закладу. Вступники та їхні батьки отримали рекламні буклети, інформаційні листки про вступну кампанію 2016, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Абітурієнти мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з директором навчального закладу Станіславом Володимировичем Лисаком, завідувачами відділень, представниками студентського самоврядування. Окремо була акцентована увага на умови прийому у 2016 році, надана більш детальна інформація за окремими напрямами підготовки фахівців.  Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

 Школа студентського лідерства

«Формат – НІ!»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти