Меню сайту

ВхідDSC 0796Три понеділка поспіль викладачі фізичного виховання разом з другокурсниками спеціальності «Фізичне виховання» проводили практичні заняття з навчальної дисципліни «Плавання з методикою викладання» в Авторській О.А. Захаренка середній загальноосвітній школі с. Сахнівки Корсунь-Шевченківського району.

Навчальний заклад на чолі з директором Рибалкою І.Л. гостинно зустрів молодь та ознайомив з матеріально-технічної базою школи. Студенти та викладачі мали змогу побувати в музеї школи, де учні-екскурсоводи з захопленням розказали про свій рідний край, його історію.                                    

Практичні заняття відбулися в навчально-тренувальному комплексі- басейні, де вивчали полегшені способи плавання, здобували та вдосконалювали вміння та навички плавання вільним стилем, а також стилями «Кроль на грудях», «Кроль на спині», «Брас». Також викладачі навчали студентів рухливим іграм, естафетам та розвагам на воді.

29 лютого до нас приєдналися і студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта», які мають додаткову кваліфікацію «Інструктор з фізичної культури». Викладачі ознайомили їх з методикою навчання плавання дітей дошкільного віку.

З метою ознайомлення із історичною спадщиною регіону ми відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник. Студенти захоплено слухали екскурсоводів у музеї Корсунь-Шевченківської битви, історичному музеї та в художній галереї з діючими виставковими залами, побували на збройному майданчику, де розташована військова техніка, пов’язана з історичним минулим України.

Лісовенко Т.О., Ткач В.Р.,

викладачі фізичного виховання

Фотогалерея:

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти