Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 00063 березня 2016 року актовий зал нашого навчального закладу був переповнений щирими шанувальниками, друзями і поціновувачами талановитого, яскравого, ефектного вокально-інструментального ансамбля «Чорнобривець», який завітав з сусіднього міста Миронівка. Довгоочікувані друзі привезли з собою неймовірну за красою звучання та репертуаром концертну програму.

Вже понад тридцять років об’єднує творчий колектив «Чорнобривець» любов до музики. Цінним у творчій практиці є розвиток техніки ансамблевого співу, глибоке проникнення у зміст виконуваних творів та цікава інтерпретації.

Ансамбль з легкістю вразив глядачів різножанровими інструментальними творами та піснями різних народів, продемонстрував високий рівень музичної майстерності та професійності виконавства.

Франція, Великобританія, Греція, Іспанія, Алжир і Болгарія – це далеко не повний перелік країн, через які пролягли гастрольні маршрути «Чорнобривця».

Завдяки ніжним голосам, чутливим серцям та співочій душі кожного з учасників колективу глядачі з цікавістю поринули у світ високих почуттів. Звучали пісенні та інструментальні твори про кохання, які підносилися на щемливих хвилях радості, а моментами кидали у вир безнадії і туги, і далі знову виринали у надії почуттів, що варто жити і кохати.

Учасники ансамблю викликали почуття щирого захоплення і радості, стали прикладом у збереженні творчої спадщини українського народу, надихнули студентів спеціальності «Музичне мистецтво» на нові ідеї та творчі звершення.                     Ця незабутня зустріч залишила теплі і приємні спогади, колежани з радістю чекатимуть наступної зустрічі.

Тагієва Ірада та Бондаренко Андрій,

студенти спеціальності «Музичне мистецтво»

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти