Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 066915 лютого 2016 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулася відкрита виховна година до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Захід підготували та провели студенти 11 групи сп. «Початкова освіта. Інформатика» (керівник групи – Парубець В.І.) та 31 групи сп. «Дошкільна освіта» (керівник групи – Коваленко В.Л.).

Участь у заході взяли: голова Богуславської організації «Воїни Афганістану» Циганенко Валентин Сергійович, ветерани афганської війни – Джемесюк Андрій Володимирович та Кирієнко Олександр Миколайович.

Гості поділилися спогадами про тяжкі воєнні будні, гіркоту втрати товаришів по службі, закликали студентів бути патріотами своєї Вітчизни та її захисниками. Розповіли про те, що найважчим підсумком афганської війни  стала загибель наших солдатів та офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про бої та кров, втрати і рани. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними військовій присязі до кінця.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 Фотогалерея:

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти