Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 189422 грудня у Центрі науки та мистецтва «DIYA» НЦ «МАНУ» відбувся фінальний турнір з природничих дисциплін. Наша команда «Коледж» за рейтингом учасників була запрошена у столицю для остаточного змагання. Власне сам інтернет-турнір вразив нас більше, ніж ми того очікували. Молодь дізналися багато нового з галузей природничих наук, а ще наші студенти вдало проявили себе у конкурсах для глядачів.

Зокрема, Єлькіна Вікторія – студентка 22 групи спец. «Початкова освіта» та Коренюк Андрій – студент 12 групи спец. «Початкова освіта», які дали правильні відповіді на досить складні запитання з фізики та хімії. За кмітливість і винахідливість колежан член журі, завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Ігор Чернецький нагородив дипломом та призами.

До турніру в нас було вдосталь часу, і ми вирішили його провести з користю для себе: відвідали виставку робіт сучасної української художниці Євгенії Гапчинської «Галерея щастя», прогулялися містом, пройшлися по Андріївському узвозу, Софіївській площі та Старому Подолу.

Дуже пізнавальним став похід в музей науки і техніки «Експериментаніум». Протягом всієї екскурсії ми перебували під враженням від побаченого у залах музею, а найбільше нам сподобалися: кімната оптичних ілюзій, дзеркальний лабіринт, кімната акустики, контактна стіна тощо. Ми не тільки слухали та спостерігали за дослідами, які проводив екскурсовод, а й самі брали участь у найрізноманітніших експериментах, де змогли проявити свої знання, здобуті під час навчання в коледжі.

Ми були дуже горді й задоволені Інтернет-турніром, адже змогли гідно представити наший улюблений коледж.

Загалом, цей день приніс нам море позитивних вражень, стимулював до пізнання нового та незвіданого. Ми зрозуміли, що для досягнення мети потрібно багато працювати над собою, адже для справжніх науковців - це важливий процес в науково-дослідній діяльності. Наступного року ми будемо більш мотивовані до участі у цьому конкурсі, оскільки бачимо його результат.

Хочемо подякувати директору коледжу С.В. Лисаку за підтримку обдарованої студентської молоді та організацію даної поїздки.

Баляс Анастасія,

студентка 22 групи сп. «Початкова освіта»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти