Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0063З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. І хоча погода в цьому році не радує зимовими днями, але свята малеча чекала з нетерпінням. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори було свято Миколая.

Тож, 19 грудня, в коледжі студенти та викладачі мистецько-педагогічного відділення підготували музично-літературну композицію для дітей працівників коледжу.

На святі звучали й історії про життя Святого Миколая, й пісні і вірші про нього, дітлахи із задоволенням танцювали та грали у веселі ігри, але коли на гостину завітав сам Миколай з мішком подарунків, радощам малюків не було меж. Найбільше дитячих емоцій викликали вручені їм гостинці-миколайчики, за які вони розповіли гостю святкові вірші.

Цього дня студенти завітали і до новозведеного Свято-Покровського храму, де після завершення Божественної Літургії під керівництвом викладача О.І.Джуль виступили з концертом і привітали всіх присутніх зі святом.

Ранок 25 грудня для викладачів і студентів став несподіваним, адже їх радо вітав з новорічними святами фольклорний гурт «Коляда» під керівництвом Г.М.Джуля. Колядники з різдвяною зіркою привітали піснею, а директор Лисак С.В. в свою чергу побажав щасливих новорічних свят, щоб серця студентів і викладачів були завжди наповнені любов’ю, радістю і миром.

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

Фотогалерея:

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти