Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0428Щороку, на початку грудня в нашому навчальному закладі проходять різнопланові заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Студенти не можуть та не хочуть стояти осторонь даної проблеми. Тому, саме в ці дні вони звертаються до своїх однолітків з пропагандою здорового способу життя, інформують про всі фактори, які можуть призвести до інфікування цією страшною хворобою.

1 грудня студентська рада коледжу провела акцію «Зупини СНІД, щоб він не зупинив тебе!».

2 грудня 2015 року в читальній залі бібліотеки відбулася Обласна профілактично-просвітницька акція «Відповідальність – це життя», яку провели представники Київської обласної студентської ради за підтримки Управління молоді та спорту Київської ОДА, Київського обласного молодіжного центру, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». Студенти отримали пізнавальну інформацію про ВІЛ-інфекцію, з’ясували для себе рівень ризику інфікування, безкоштовно протестувалися на ВІЛ з використанням швидких тестів, отримали інформаційні буклети та листівки.

Соціально-психологічна служба коледжу підготувала інформаційний куточок та організувала проведення цікавої лекції з представником волонтерської організації.

Проведені заходи були спрямовані на формування в студентів здорового способу життя, дотримання ними простих мір безпеки, які є надійним методом профілактики інфікування ВІЛ серед населення, особливо в молодіжному середовищі.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти