Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

PB23036023-25 листопада в коледжі пройшли навчання за тренінговою програмою Міжнародного центру розвитку лідерства «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» за сприяння дирекції КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Учасниками тренінгу стали викладачі ЦК соціально-педагогічних дисциплін, ЦК викладачів педагогіки і психології (шкільної), студенти 31 та 41 груп спеціальності «Соціальна педагогіка», соціально-педагогічна служба нашого закладу та СЗОШ №1, начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Надзвичайно професійна робота тренерів Сергія Савєльєва та Вячеслава Бондаря забезпечила можливість практично засвоїти матеріал за темами: «Допомога дітям, які пережили травму», «Допомога дітям, які мають порушення прихильності», «Дисципліна: як впоратись із проблемною поведінкою дитини?».

Учасники дізналися багато цінної інформації про стрес, емоційні та психологічні травми, терапевтичну техніку роботи з дітьми, яких було вилучено з сім’ї та які мають порушення дисципліни.

Швидко промайнули три цікаві, насичені і емоційно - яскраві дні в дружній атмосфері   спілкування людей різних соціально і вікових категорій, які стали друзями, однодумцями, партнерами спілкування. Всі очікування справдилися, а це дає право стверджувати, що мети тренінгу досягнуто!

Берегеля Л.М.,

ГЦК соціально-педагогічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти