Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 007020 листопада 2015 року в коледжі проходила акція «Дитинство без насилля», присвячена Міжнародному дню спільних дій в інтересах дітей.

Під час акції студенти коледжу пригадали основні положення Конвенції ООН про права дитини, про обов’язки та відповідальність підлітків перед законом України, адже кожна дитина повинна знати і вміти користуватись правами і свободами.

Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» музичною постановкою «Проблеми дитини» привернули увагу присутніх до участі дорослих, соціальних служб, суспільства у вирішенні проблем дитини, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Текст звернення дитини до дорослого, яке зачитала студентка 4 курсу сп. «Соціальна педагогіка» Прідьма Діана, зворушив кожного глядача до сліз, а студенти 11 групи сп. «Дошкільна освіта» організовали флешмоб в підтримку акції.

На завершення студентка 4 курсу Наталія Осадча виконала чудову пісню «Зачекай, моє дитинство», а учасники акції відпустили в небо символічних посланців – кольорові кульки, на яких від імені дітей вони написали прохання і побажання до дорослих: «Дорослі, припиніть війну», «Мамо, обіймай мене частіше», «Захистіть нас від СНІДу», «Тату, я боюся тебе, коли ти вживаєш спиртне».

Метою заходу було привернути увагу суспільства до питання захисту прав та інтересів дітей та молоді.

Маковецька О.І.,

практичний психолог

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти