Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 1646Вже вдруге студенти нашого коледжу беруть участь у Всеукраїнському інтернет-турнірі з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

Даний турнір проводиться у два етапи. За результатами першого - відбіркового – ми вибороли право взяти участь у основному етапі, який відбувся 26.11.2015 року.

Студенти І та ІІ курсів нашого коледжу працювали над завданнями підвищеного рівня складності та творчими завданнями, які потребували ґрунтовних знань з п’ятьох природничих дисциплін - астрономії, фізики, біології, хімії та географії - та швидкого пошуку потрібної інформації з різних джерел та інтернет-ресурсів.

Хочеться відмітити злагоджену, активну роботу усіх учасників турніру - наших розумних, креативних та завзятих студентів: з астрономії – Гогулі Юлії (21 група сп. «Соціальна педагогіка»), Петрученко Юлії (21 група сп. «Правознавство»); з фізики – Коренюка Андрія (11 група сп. «Початкова освіта»), Солонецького Євгена (11 група сп. «Соціальна педагогіка»); з біології – Рєпіка Артема та Бойка Андрія (11 група сп. «Правознавство»), з хімії – Драч Лілію (12 група сп. «Початкова освіта»), Ковган Юлію (11 група сп. «Економіка підприємства. Правознавство»); з географії – Накоренка Артема та Єлькіну Вікторію (22 група сп. «Початкова освіта»).

Викладачі та учасники відмітили, що завдання інтернет-турніру цього року досить складні, потребують не тільки вмілого використання інтернет-джерел інформації, а й знань основ предметів природничо-математичного циклу, літературних творів, відомостей про історію досліджуваних об’єктів. А робота над трактуванням відповідей передбачала неабияке знання української мови.

Ми пишаємось нашими обдарованими студентами, які мають ґрунтовні знання з природничих дисциплін та вміють використати їх на практиці! Бажаємо їм перемоги та наснаги у вивченні таких складних, але вкрай важливих предметів!

Накоренко І.С.,

викладач природничих дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти