Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0467

9 листопада 2015 р. День української писемності та мови для студентів та викладачів КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» розпочався урочисто: перед заняттями студенти-знавці рідної мови вітали усіх зі святом і роздавали буклети з планом декади української мови в коледжі, графіком філологічних конкурсів та міні-словником з культури мовлення.

Об 11 годині в студентських аудиторіях, методкабінеті та читальній залі коледжу в уважній тиші студенти, викладачі, технічні працівники коледжу писали радіодиктант національної єдності, присвячений 15-річчю патріотичній акції, що об’єднує мільйони українців у світі. Спеціально підготовлений текст із студії Національної радіокомпанії диктував відомий лінгвіст О.Авраменко.

Популярність радіодиктанту в коледжі щороку зростає, і цьогоріч учасників акції було майже 100 осіб. Учасником-ювіляром став і викладач музичних дисциплін Сабов І.І., який з 2000 року бере участь в цій унікальній акції. І найголовніше в диктанті – це не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує українську мову.

Волошенко О.В.,

ГЦК викладачів української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти