Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0096

З 12 по 16 жовтня 2015 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було проведено ряд заходів до Дня захисника України. В ці дні студенти та викладачі коледжі вшановували мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України.

В актовій залі коледжу викладачі мистецько-педагогічного відділення підготували святковий концерт, а вихователі гуртожитку та студентська рада провели конкурсно-розважальну програму «Нумо хлопці!». Студенти не залишились байдужими і в участі районної благодійної ярмарки. Вони власноруч виготовили різноманітні браслети-обереги, кошти від яких будуть направлені на потреби військовим, які перебувають у зоні АТО.

В читальній залі бібліотеки відбулася відкрита виховна година на тему «Подвигу жити!», яку підготували керівники груп: Прудиус О.С., Крива Т.В., Вірченко С.Л.

Проведені заходи сприяють вихованню студентської молоді в дусі військових традицій українського народу, формуванню і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти