Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0690Традиційно 2 жовтня відзначають Міжнародний день соціального педагога. Це свято прийняте у травні 2009 року на Копенгагенській Конференції соціальних педагогів, учасниками якої були 44 країни, метою якого є звертання уваги людей всього світу на питання терпимості, розуміння та ненасильства.

В цей день у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відзначали теж це свято. Адже фахівців за спеціальністю «Соціальна педагогіка» в навчальному закладі почали готувати ще з 1994 року.

Сьогодні на цій спеціальності навчається 86 студентів, які опановують науку разом з викладачами психолого-педагогічних дисциплін.

В рамках свята було проведено акцію «Добро починається з мене», де студенти і викладачі поділилися, якими добрими справами розпочали день та які добрі справи планують зробити найближчим часом.

З великим задоволенням студенти цієї спеціальності організували флешмоб «Ми різні, але ми разом», до якого долучилися і студенти інших спеціальностей.

А на завершення професійного свята пройшов святковий концерт. Зі сцени прозвучало багато теплих слів про найблагороднішу професію суспільства - професію соціального педагога. Свято об’єднало перших випускників та студентів цієї спеціальності, викладачів, представників районних соціальних служб.

Психологічна служба коледжу

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти