Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0576У найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. У першу неділю жовтня це свято завітало у кожну родину, адже це не тільки професійне свято вчителів, але й усіх людей, які навчають та виховують підростаюче покоління.

Вранці, 2 жовтня, у фойє коледжу на педагогів чекав сюрприз, який підготувала студентська рада та студентський профспілковий комітет. Студенти подарували викладачам святковий флешмоб та найкращі побажання.

Продовженням урочистостей став святковий концерт, який підготували студенти та викладачі. В святковий день в актовій залі зібралися не тільки працівники коледжу, а й ветерани, які пішли на заслужений відпочинок.

Всіх присутніх привітав директор коледжу Станіслав Володимирович Лисак та відзначив грамотами кращих працівників.

Зі сцени лунали теплі слова подяки за любов та турботу, а також вірші, побажання та пісні у виконанні студентів і, що особливо приємно, колишніх викладачів коледжу.

Свято вдалося. Воно, як і чимало інших масових заходів, ще більше об'єднало і здружило наш великий колектив, довело, що в коледжі працюють і навчаються люди, котрі вміють повністю віддаватися роботі та вміють гарно відпочивати.

Гогуля С.М,

заступник директора з виховної роботи

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти