Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 1472Доброю традицією у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» став творчий конкурс «Флористична майстерня», який проводиться щороку наприкінці вересня цикловою комісією природничо-математичних дисциплін.

Основною метою даного заходу є сприяння у вихованні почуття патріотизму через розуміння актуальних проблем охорони навколишнього середовища, популяризації української флористики, а також підтримка креативності та різнобічної обдарованості студентів.

Тож, 21 вересня, коледж замайорів усіма барвами веселки – приміщення наповнилося яскравими квітами та овочами, чудовими композиціями з різних матеріалів та пахощами трав, усмішками студентів та їх наставників. 

Загальною тематикою конкурсу «Барви моєї нації» студентам І-ІІ курсів було запропоновано виконати творчі роботи у різній техніці та проявити свою креативність за одним із напрямків:

- «З музикою в серці», присвяченому 140–річчю від дня народження відомого на весь світ музиканта та диригента, нашого земляка Олександра Кошиця;

- «Україна – це я, Україна – це ми», присвяченому Міжнародному Дню миру;

- «Вчителю! Вклоняюсь Вам доземно», присвяченому Дню працівника освіти.

Приємно відмітити, що студенти при створенні композицій все більше використовують штучні матеріали, сприяючи збереженню видового різноманіття рослинності, а представляючи свої композиції, проявляють почуття любові до Батьківщини, підкреслюючи красу природи України та її вплив на формування української нації.

Фотоконкурс «Alma mater. 50 сторінок професійного життя» був присвячений цього року 50–річчю від часу заснування нашого коледжу та передбачав участь студентів ІІІ курсу з роботами всіх фотографічних жанрів за рубриками:

- «Крізь терни до зірок»;

- «Все починається з малого»;

- «Нам коледж у життя дорогу вистилає».

Зміст фотографій, представлених на виставку, «червоною ниткою» відобразив шанобливе ставлення до нашого коледжу, любов студентів до обраної професії, творчість задумів та неординарність їх виконання.

Студенти 4 курсу працювали над естетичним оформленням території коледжу, аби наступні покоління студентів та викладачі пам’ятали про них, випускників 2015 р. Адже озеленення території сприяє вихованню екологічної культури, поліпшує екологічну ситуацію та покращує здоров’я.

Журі конкурсу визначило кращими композиції студентів І курсу:

«З музикою у серці» (11 група сп. «Музичне мистецтво» керівник групи Михайлова О.Ю.),

«Ми діти твої, Україно!» (11 група сп. «Початкова освіта» керівник групи Парубець В.І.),

«Що таке Україна?» (11 група сп. «Соціальна педагогіка» керівник групи Голінська О.К.),

Кращими серед студентів ІІ курсу були роботи:

«Благословенна моя Україна» (21 група сп. «Соціальна педагогіка» керівник групи Ковальська О.В.),

«Єдина країна» (21 група сп. «Дошкільна освіта» керівник групи Дрижай Л.В.),

«Вклонімося, вчителю, тобі» (21 група сп «Образотворче мистецтво» керівник групи Голінський В.В.),

«Він відкрив світові українську пісню» 21 група сп. «Музичне мистецтво» керівник групи Джуль О.Г.).

Серед фоторепортажів було відзначено наступні світлини:

«Рука допомоги» (31 група сп. «Соціальна педагогіка» керівник групи Колесніченко С.В.),

«Крізь терни до зірок» (21 група сп. «Економіка підприємства» керівник групи Вірченко С.Л.),

«Із минулого до сьогодення» (32 група сп. «Початкова освіта» керівник групи Шеремет А.В.).

Роботи студентів цогоріч показали, що наша молодь має активну життєву позицію, великий творчий потенціал, естетичний смак. А надихають їх на успіхи унікальна українська природа та небайдужі керівники груп.

Журі відмітило, що представлені робіти показали, наскільки чітко студенти розуміють та болісно сприймають проблеми сьогодення, намагаються їх вирішити, сподіваються на краще майбутнє, пам’ятаючи про славне минуле нашої країни.

Кожна композиція та фотографія акумулювала потік творчості, любові, авторських віршів, щирих пісень та просто душевних слів. Хочеться вірити, що ця неймовірна позитивна енергетика допоможе нашій країні подолати усі труднощі.

Ми пишаємося нашими студентами та бажаємо їм у професійному зростанні пройти «крізь терни до зірок»!

Скалозуб А.П.

ГЦК викладачів природничо-математичних дисциплін

   Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти