Меню сайту

Вхід



WP 20150912 10 06 53 Pro12 вересня 2015 року Україна відзначала День працівників фізичної культури і спорту. На районному стадіоні «Колос» відбулася районна спартакіада, де наша збірна коледжу виступила в складі 65 учасників. В запеклій боротьбі непогані результати показали наші спортсмени, адже змагалися не тільки навчальні заклади, а й дорослі любителі спорту.

Хочеться відзначити кращих:

І місце – Пугачевська Даша           21 Фіз                                      біг 100 м     14.67

І місце – Пугачевська Даша           21 Фіз.                                     стрибки з розбігу   4.06

І місце – Сухомлин Світлана          21 ФІз.                                     настільний теніс

І місце – Гребенко Артем               11 Фіз.                                      настільний теніс

І місце – Чрнобровкіна Оксана      11 Фіз.                                      шахи

ІІ місце – Литвиненко Юлія            21 Фіз.                                      біг 100 м         15.01

ІІ місце – Панасенко Дмитро          31 Фіз.                                      біг 100 м         12.69

ІІ місце – Білоноженко Анастасія   41 Обр.                                    стрибки з розбігу   3.90

ІІ місце – Кузьменко Дмитро          21 Фіз.                                      стрибки з розбігу   4.86

ІІ місце – Усенко Богдан               21 Фіз.                                      шашки

ІІ місце – Федченко Антон             21 Фіз.                                      гиря після 80 кг

ІІ місце – Цінник Віталій                11 Фіз.                                      гиря до 80 кг

ІІІ місце – Никоненко Володимир   21 Фіз.                                      біг 100 м         12.98

ІІІ місце – Крисюк Олександр        21 Фіз.                                      стрибки з розбігу   4.80            

ІІІ місце - Сокальський Влад         21 Фіз.                                      настільний теніс

ІІІ місце - Усенко Богдан               21 Фіз.                                      амрестлінг

ІІІ місце - міні-футбол

ІІІ місце – пляжний волейбол

                      

                                                                               Лісовенко Т.О.,

керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти