Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 00661 вересня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Цього року велика колежанська родина прийняла до себе 214 осіб.

За традицією лінійка розпочалася з виконання Державного Гімну та підняття Державного Прапора України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки Черненку Максиму (випускника коледжу, який загинув у національно-визвольній війні за Україну). І попри непростої ситуації, яку переживає зараз наша країна, студенти показали свій національний дух та відданість Україні, прийшовши на урочисту лінійку в національному вбранні – вишиванках.

З вітальними словами до гостей та студентів звернувся директор коледжу – Станіслав Володимирович Лисак, а студенти-випускники передали символічні ключ та студентський квиток першокурсникам. Директор також висловив подяку працівникам коледжу, які пішли на заслужений відпочинок.

Урочисто пролунала і клятва першокурсників. Молоді люди присягнули вчитися і працювати заради добробуту українського народу, процвітання Української держави, берегти, збагачувати славні та добрі традиції навчального закладу, бути гідними звання студента коледжу. Почесне право традиційним дзвінком сповістили про початок навчального року отримали студенти –першокурсники Коренюк Андрій та Шокова Яна.

Після урочистої лінійки студентів перших курсів запросили на перше заняття «З Україною в серці», а студенти старших курсів в навчальних аудиторії поділилися своїми враженнями про проведене літо й обговорили актуальні питання на тему виховної години «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!»

Свято в коледжі передало особливу атмосферу єдності та прагнення до знань. Адже це є основою успішного майбутнього.

Зі святом Вас, дорогі освітяни та студенти коледжу!

  Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти