Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0272Із 27 по 31 липня на базі військової частини ппВ0849 проходив обласний молодіжний військово-патріотичний вишкіл "Гарт". Команда студентів КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» на чолі з керівником Романенко Л.П. взяли активну участь та отримали неоціненні знання з військової тематики, які так необхідні сучасній молоді та здобули практичні навики роботи зі зброєю, провели час, спілкуючись із професійними інструкторами

. Завдяки ним та учасникам АТО студенти зрозуміли як діяти в умовах війни, облаштовувати фортифікаційні, інші захисні споруди, розуміти, як скористатися ними. Здивувала насиченість програми та якість проведення заходів: школа виживання, тактика бою, елементи захисту на основі рукопашного та контактного бою, лекції тощо.

Щодня проходило шикування, піднімання прапору під гімн України у виконанні учасників вишколу, що надавало більшого патріотизму та згуртованості. Студенти нашої команди запевнили, що сучасній ініціативній молоді необхідні такі вишколи, вони зовсім не готові до реалій сьогодення, в яких знаходиться наша країна, а військовий аналітик, з яким пощастило поспілкуватися як учасникам військово-патріотичного вишколу так і інструкторам, зауважив, що кожен з нас повинен вміти мобілізуватись в гострий час. Тому, цей захід просто необхідний активним ініціативним студентам коледжу, при тому, що саме на таких зібраннях проходить усвідомлення та переживання за збереження України від будь-яких посягань чи збройних конфліктів.

Справжній дискусійний клуб на тему націоналізму, який переріс у дієвий патріотизм, влаштували інструктори «гартівців», які представляють когорту переконаних ідейних, вишколених вихованців Київщини, що здатні передати дітям і молоді власне авторитетне ставлення до захисту національних інтересів держави.

Нині – це найважливіше, що потрібно укріплювати заради нашого завтрашнього дня.

Романенко Л.П.,

 

  Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти