Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 0630З 08.06.15 по 14.06.15 студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» долучилися до волонтерського діяльності, яка проходила на базі психологічного табору для дітей із зони АТО «Лісова застава».

На прохання адміністрації табору студенти оформили етнічними мотивами 87-метровий паркан та декорували автобус для перевезення дітей.

Після оновлення паркан почав відігравати роль гостинного господаря, який радо зустрічав дітей для відпочинку. А проїхавши в оздобленому автобусі, відчувався спокій, затишок та радість. Молодь впевнена, що зустрічаючи на цьому транспорті дітей із зони АТО, у малечі не буде відчуття страху, відчуженості, а, навпаки, буде посмішка на їхніх обличчях.

Студенти коледжу з неабияким ентузіазмом взялися за роботу, їхня наполегливість вражала керівників практики та працівників табору. Окрім цього, у спекотний час, вони працювали над шаблонами для роботи з тканиною, для розмальовування та випилюванню по дереву, створили ляльки-мотанки та влаштували невелику виставку своїх робіт.

В останній вечір всі зібралися біля вогнища, щоб поділитися своїми враженнями і позитивними емоціями. Студенти дуже задоволені, що змогли долучитися до волонтерської діяльності і навіть не очікували такий креативний, авторський результат виконаної роботи.

Ми задоволені від того, що долучаємо студентів до «хвилинки доброти» і впевнені, що за такими творчими і щирими юнаками та дівчатами майбутнє нашої держави.

Романенко Л.П.

  Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти