Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0758

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

21 травня вся Україна святкувала День вишиванки. До свята національної єдності долучилися викладачі і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Тож в цей день всі учасники акції повинні були прийти в національному вбранні – вишиванці, та вкотре продемонструвати їхнє різнобарв’я. У фойє коледжу спільними зусиллями викладачів і студентів було організовано виставку старовинного українського одягу, експонати якої представляли різні етнографічні регіони.

Близько 400 осіб взяли участь у Марші вишиванок. Хода рушила центральною вулицею міста до пам’ятника Марусі Богуславці, де учасники із прапорами, в національних костюмах вітали перехожих патріотичними гаслами й співали українських пісень. Цього року свято набуло особливого змісту, адже уособило в собі єднання українців на збереження традицій, культури свого народу. На легендарну дівчину Богуславщини одягнули жовто-блакитний пояс, щоб підкреслити святковість та неповторність заходу. А щоб зазначити свою приналежність до великої української нації, всі учасники ходи виконали Гімн України, заспівали «Пісню про коледж» та зробили колективне фото на згадку.

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти