Меню сайту

ВхідIMG 20150507 1108277 травня на спортивному майданчику КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» був проведений турнір з міні-футболу «Богуславська весна-2015» серед навчальних закладів району, в якому приймали участь дві збірні команди коледжу, команда ЦПТО та команда Богуславської ДЮСШ. Незважаючи на несприятливі погодні умови, всі команди продемонстрували високі бійцівські якості та волю до перемоги. На майданчику точилася справжня чоловіча спортивна боротьба та вирували емоції.

В грі за третє місце перемогу здобула друга команда коледжу, обігравши ЦПТО № 1 з рахунком 3:1. У фінальній зустрічі команди почергово виходили вперед, але основний час переможця не виявив – нічия 3:3, і доля переможця турніру визначалася в післяматчевих пенальті, де більш влучними були гравці збірної нашого коледжу, які стали переможцями турніру.

Вдалу гру продемонстрували Кревський Богдан (41 С.п.), Луканюк Дмитрій (42 Пр.), Ужва Віталій (42 Пр.), Василенко Євген (21 Е.п.), , Федоров Богдан (41 П.о.), Обозовий Олександр (41 П.О.), Коваленко Олександр (21 Фіз.).

                Заєв В.М.,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея:

Фотогалерея:


 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти