Меню сайту

Вхід



DSC 03446 травня відбулася першість району з легкої атлетики. Майже 300 учасників змагалися на спортивних майданчиках, в секторах та бігових доріжках. У цих змаганнях брали участь і наші студенти навчального закладу під керівництвом Лісовенко Т.О., які стали переможцями і призерами з різних видів спорту, а саме:  

Космач Тарас                       І місце                     біг на 100 м – 12.37

Пугачевська Даша               І місце                     біг на 100 м – 14.62

Бовшик Вадим                     І місце                     біг на 200 м – 25.43

Крячок Олександр               І місце                     біг на 800 м – 2.24.31

Сухомлин Світлана             І місце                      біг на 800 м – 2.51.18

Комедєв Антон                   І місце                       біг на 1500 м – 4.52.32

Космач Тарас                       І місце                     стрибок у висоту – 1,55

Крисюк Олександр               І місце                     стрибок у висоту – 1,55

Кучма Михайло                   І місце                       метання спису – 34,93

Слинько Марина                 І місце                    штовхання ядра – 9,60

Ест. біг юнаки № 1             І місце                    - 0.50.52

Ест. біг дівчата                     І місце                     - 1.00.70

Панасенко Дмитро             ІІ місце                     біг на 100 м – 12.69

Сухомлин Світлана             ІІ місце                  біг на 100 м – 14.67

Матвієнко Оксана               ІІ місце                     біг на 800 м – 3.02.63

Коваленко Олександр         ІІ місце                    стрибок у довжину - 5,25

Білоноженко Анастасія        ІІ місце                     стрибок у довжину – 4,20

Мороз Ярослав                    ІІ місце                     метання спису – 30.20

Ест. біг юнаки   №2             ІІ місце                   -  0.52.57

Пугачевська Даша               ІІІ місце                     стрибок у довжину – 4,14

Мазуренко Олександр         ІІІ місце                   біг 100 м – 12.73

Слинько Марина                   ІІІ місце                   метання спису – 16,49

Космач Тарас                         ІІІ місце                 стрибок у довжину – 5,23

Білоноженко Анастасія       ІІІ місце                 стрибок у висоту – 1,25

Мороз Ярослав                     ІІІ місце                  стрибок у висоту – 1,50

Переможці змагань були нагороджені грамотами.

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти