Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 4329Вперше на спортивному майданчику в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» було впроваджено нову традицію – проведення танцювальних студентських батлів «З Україною в серці» з метою виховання патріотизму, утвердженням духовності, моральності та загальнолюдських цінностей.

За результатами жеребкування були розподілені номери виступів, де кожна команда з чотирьох відділень представляли сучасні хореографічні постановки. Студенти кожного відділення із захопленням вболівали за своїх учасників, а вони в свою чергу поставилися відповідально до заходу і не пошкодували часу й власних сил, щоб показати свої вміння. Під час флешмобу панувала святкова і піднесена атмосфера, відчувався бойовий дух змагань.

Завдяки оригінальності номерів кожна команда була сприйнятою публікою по-своєму, і здавалося, що кожен окремий номер – то своя життєва історія, яка пов’язана із сучасними політичними подіями.

По завершенню дійства журі оголосили результати конкурсу

І місце – мистецько-педагогічне відділення

ІІ місце - педагогічне відділення

ІІІ місце розподіли відділення економіки і права та дошкільної освіти

та нагородили команди грамотами й грошовими преміями. Найталановитіших організаторів постановок батлів – Петюр Оксана, Вдовиченко Марія, Ладичук Ольга, Кокоріна Яна – нагороджено подяками та цінними подарунками.

Активні й веселі, молоді й сповнені життєвою енергією студенти вкотре продемонстрували свій творчий потенціал до розвитку української культури, традицій та вміння корисно та цікаво проводити дозвілля. Шквал емоцій та аплодисментів подарували учасникам і організаторам заходу глядачі.

Учасники флешмобу отримали пропозицію провести танцювальний батл «З Україною в серці» на головній площі міста.

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

Відеогалерея:

 

 Дивіться інші відео на нашому YouTube каналі

Фотогалерея:

 

Виступ команди мистецько-педагогічного відділення:

Виступ команди педагогічного відділення:

Виступ команди відділення дошкільної освіти:

Виступ команди відділення економіки і права:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти