Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 0574Доброю традицією в останню суботу березня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» є зустріч випускників минулих років. Важко передати ті емоції, той стан душі людей, котрі давно не бачилися, і не відразу можна впізнати один одного.

На зустріч із молодістю та викладачами завітало понад 350 випускників різних років, серед яких були і наймолодші випускники, ті, що закінчили навчання лише рік тому, а також найстарші – випускники 1975 року спеціальності «Дошкільна освіта».

Свято було насичене спогадами про юність і студентське життя, улюблених педагогів та цікавими історіями минулих літ. А тепла, дружня атмосфера в коледжі, діюча галерея світлин, перегляд відеофільму про навчальний заклад, екскурсії коледжем, зустрічі з одногрупниками та викладачами в аудиторіях поринали випускників у зворушливу мить спогадів та сподівань.

Студенти і викладачі підготували концертну програму, а вокальні та танцювальні номери додали особливого шарму святу. Із вітальним словом звернулися заступник директора Смакота Л.В., та викладач Міщенко О.М., слова вдячності лунали від випускників своїм педагогам-наставникам.

Коледж дав багатьом вихованцям путівку у життя і приємно те, що серед випускників нашого коледжу багато саме визнаних людей не лише у місті, а й далеко за його межами. Тепер вони вихователі, вчені, юристи, економісти, педагоги, кандидати наук, провідні психологи. Але в кожного тремтить серце, коли вони переступають поріг коледжу, коли зустрічають викладачів, одногрупників, коли приводять уже своїх дітей та внуків до навчального закладу. На згадку про зустріч гості зробили запис в книгу відгуків та пам’ятне фото.

Швидко промайнула мандрівка в студентські роки і хочеться вкотре сказати: «Повертайтеся в країну юності, де Вас знають, люблять і завжди раді бачити!»

                                                     Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

 

Фотогалерея:


 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти