Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

720 березня 2015 р. на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася ювілейна Х Міжвузівська дистанційна науково-практична конференція «Сучасне дошкілля: реалії та перспективи», яка стала найчисельнішою серед учасників. До участі долучилися такі навчальні заклади:

  • ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка»;
  • Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка;
  • Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»;
  • Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка;
  • Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради;
  • ДНЗ №4 «Казка», №5 « Сонечко» м. Богуслава.

Учасники конференції в онлайн режимі обговорили актуальні проблеми дошкільної освіти в Україні на даний час, завдання модернізації змісту дошкільної освіти, гуманізації її цілей та принципів, окреслених у Державному стандарті дошкільної освіти України – Базовому компоненті дошкільної освіти.

Ця конференція стала перспективною в роботі «викладач-студент», де кожен зміг довести важливість своєї науково-дослідницької роботи в сучасній дошкільній освіті. Доповідачі конференції поділилися з колегами досвідом роботи, підвищили рівень професійної компетентності.

Успішне розв’язання актуальних проблем передбачає забезпечення повноти дій усіх учасників конференції, що в майбутньому виховуватимуть щасливих, компетентних, соціально адаптованих особистостей із розвиненими позитивними моральними якостями.

Ми щиро дякуємо всім учасникам конференції за активність і небайдужість, за наполегливість у щоденній праці та прагнення до якісних змін на дошкільній ниві!

Кушка Н.Х.,

завідувач навчально-методичним кабінетом

Відеозапис конференції:

 

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти