Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0082У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, бо не одне покоління українців формувало свої світогляди на його творах.

З нагоди 201-річниці від народження великого патріота України 12 березня відбулося літературно-музичне свято «Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!». Протягом насиченої та яскравої програми зі сцени лунали милозвучні та знайомі з дитинства серцю кожного з нас поезії українського національного генія.

У виконанні Народного фольклорного гурту «Коляда» під керівництвом Григорія Джуля пролунали пісні «Заповіт», «Спи, Тарасе, батьку рідний», «Реве та стогне Дніпр широкий», ансамбль бандуристів під керівництвом Юлії Завадської виконав українську народну пісню «Бандуристе, орле сизий». Глибоко проникали в душі глядачів поетичні рядки Т.Шевченка з поеми «Гайдамаки» у виконанні Васильченко Тетяни. Ведуча свята, Джуль О. І., запропонувала присутнім пригадати рядки із шевченківських творів, а викладач української літератури Капко Б.Й. натхненно продекламував свій власний вірш «Нашому пророкові». Захопили колежан своїм чудовим співом і Віталіна Денисенко з піснею «Хустиночка», і Богдана Невідомська, і дует Андрія Бондаренка й Дмитра Загорулька, які виконали авторську пісню «Шевченків край».

Ведуча і виконавці свята донесли настрій та велич творчості Шевченка всім, хто був присутній в залі. День народження великого Кобзаря – це дійсно свято національної єдності, адже саме в цей день ми гостріше й виразніше, ніж будь-коли почуваємо себе єдиною нацією.

 

Ковальська О.В.,

викладач української мови та літератури

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти