Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

Cemfhn-CmoYДуже приємно відзначити, що серед викладацького складу нашого коледжу є молоді таланти, які намагаються якнайкраще розкритися.

Леся Сергіївна Здоренко не тільки талановитий музикант і педагог, вона ще й неординарний художник, майстер фантазій та імпровізацій, яка опанувала сучасні художні техніки, напрямки декоративно-прикладного мистецтва.

Особливе бачення навколишнього світу, художній смак перейняла від своїх предків. У її роду по батьківській лінії були художники і музиканти. Мистецьким даром Бог наділив і Лесю.

Здоренко Л.С. неодноразово влаштовувала персональні виставки, демонструючи свої творчі роботи: прикраси ручної роботи з полімерної глини, декупаж на склі, картини з соломи тощо. Особливе її захоплення – художня фотографія. Нове хобі – мініатюри з пластичної глини: музичні інструменти, ляльки. Уподобала вона й косметично-декоративне миловаріння.

Цими весняними днями в стінах бібліотеки коледжу Леся Сергіївна презентувала виставку своїх картин у стилі вітражного розпису та золотої гравюри. Багато хто з викладачів, студентів та гостей коледжу мали змогу помилуватися її роботами.

Тож хочеться побажати цій обдарованій дівчині натхнення, радості творіння, душевного блюзу, весни і кохання!

Бурлетова О.В.,

завідувач бібліотекою коледжу

 

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти