Меню сайту

ВхідIMG 1529Нашим студентам 21 групи сп. «Фізичне виховання» пощастило провести практичне заняття з навчальної дисципліни «Плавання з методикою викладання» в Авторській О.А. Захаренка середній загальноосвітній школі с. Сахнівки Корсунь-Шевченківського району. Навчальний заклад на чолі з директором Рибалкою І.Л. гостинно зустрів молодь, та ознайомив з матеріально-технічною базою школи.

Адже вона знаходиться у мальовничому куточку, на території якого розташовані дендропарк, стадіон, ігрові площадки та басейн, що є прекрасним місцем не лише для навчання, а й для зміцнення здоров’я. А ще в шкільній обсерваторії на власні очі могли побачити зоряне небо.

Студенти і викладачі мали змогу побувати в музеї школи, де учні-екскурсоводи із захопленням розказали про свій рідний край, його історію та видатного педагога О.А. Захаренка.

Разом з викладачами ЦК фізичного виховання студенти провели практичні заняття в басейні згідно робочої навчальної програми. Молодь захоплено сприймала навчальний матеріал, отримала практичні навички і ознайомилася з різними стилями плавання, стрибками у воду та іграми на воді. Переконані, що юнаки й дівчата, котрі побували у цій школі, надовго збережуть позитивні емоції. Хотілося щоб подібних закладів освіти у нашій Україні було якомога більше.

Коваленко Ю.А.,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея:

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти