Меню сайту

Вхід

WP 20150221 13 15 55 Pro21 лютого в спортивній залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися районні змагання з волейболу, присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу А.Л. Зозулі. В змаганнях брали участь команди з с. Побережка, с. Мисайлівка, с. Іванівка, ЦПТО №1, РВ ГУ МВС м. Богуслава та команда коледжу. Турнір видався надзвичайно захоплюючий, який зібрав чималу кількість охочих подивитися та підтримати улюблені команди.

За третє місце турніру змагалися команди гуманітарного коледжу таРВ ГУ МВС м. Богуслава, де з рахунком 2:1 перемогли колежани. У фінальній грі зійшлися команди із с. Побережка та ЦПТО №1., де волейболісти із ЦПТО №1 стали переможцями.

Комітет молоді та спорту Богуславського району нагородив переможців змагання кубком, а команди, які зайняли призові місця, отримали грамоти.