Меню сайту

ВхідDSC 1448

  14 лютого 2015 року в спортивній залі коледжу відбулися традиційні змагання з волейболу, присвячені 26-річчю виведення радянських військ з Афганістану. В змаганнях брали участь команди з різних регіонів Київщини: м. Обухів, смт Рокитне, с. Яхни, м. Ржищів, збірна Богуславського району та команда КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж». Турнір видався надзвичайно цікавий, і всі команди були приблизно рівні по грі.

  За третє місце турніру зустрічались команда м. Обухів та команда Богуславського району. Гра відбувалася з перемінним успіхом, але перемогли спортсмени з Обухова з загальним рахунком 2:0. Але надзвичайно драматичним виявився фінал турніру, в якому зійшлися команда с. Яхни та команда коледжу. В першій партії перемогли яхнівчани, в другій – реванш взяли волейболісти коледжу. І от третя партія – бій нервів і тактики. По ходу гри одне-два очка попереду вели спортсмени з Яхнів. При рахунку 13:13 перемогу яхнівчанам ефектним ударом приносить кращий нападаючий турніру Умаров Юрій, де в складній боротьбі колежани поступилися гостям із сусіднього району та зайняли ІІ місце на турнірі.

 Комітет молоді та спорту Богуславського району нагородив переможців кубком, а спілка воїнів-інтернаціоналістів вручила командам, які зайняли призові місця, грошові винагороди.

Ткач В.Р.,

тренер збірної коледжу по волейболу  

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти