Меню сайту

Вхідb ncov

 

До уваги студентів та викладачів!

Карантинні заходи продовжено до 24.04.2020 р.

Навчання здійснюється за дистанійною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 н.р. за допомогою сервісів Microsoft Teams та Google Classroom.

 


Якщо у вас виникли проблеми із отриманням матеріалів, можете скористатися інструкцією у форматі PDF або відеоінструкцією на YouTube.  

 

b mon zno

Розклад TV-трансляцій на телеканалі "Рада"

  •     середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     п’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами).

Ютуб-канал міністерства, де можна буде проглянути ефіри, тут.

 
FB IMG 1584978285861
Соціальний педагог - Студенту

      Окрема тема - це наші поштові скриньки і те , що в них тепер потрапляє.
Історія розповсюдження бацил сибірської язви в США восени 2001 року всіх навчила: біологічний тероризм - це страшна міна уповільненої дії. Біотерор завжди приходить тихо і непомітно, в акуратному поштовому конверті, через звичайну поштову скриньку. Хочете уникнути цьогo? Передусім, контролюйте свою поштову скриньку . Не дозволяйте використовувати її в якості ящика для сміття чи складу для зберігання наркотиків наркоманам, що живуть поруч. Звертайте увагу на все незвичайне, що може в ньому з’явитись. І, звичайно, обережно відчиняйте його, не смикайте занадто сильно, а то буває і так, що діти сусідів прив’язали за ниточку звичайний капсуль, а поруч з ним – відкриту коробку сірників. Страшного нічого не станеться, але руки поранити досить реально.


     Тепер - найголовніше. Не поспішайте відкривати конверт із незнайомою зворотньою адресою, з невідомим вам відправником. Останнім часом у нас є популярною так звана адресна розсилка рекламної продукції - поштова реклама різноманітних фірм, різноманітних товарів і послуг. Інформаційні бази даних з прізвищами, адресою і навіть телефонами стали загальнодоступними - ось і звертаються до нас комерційні фірми за ім’ям та по батькові. Кажуть, підвищення попиту виправдовує затрати на таку рекламу. Вважають, що дуже швидко вона зменшиться: обережні люди вже перестали відкривати незнайомі конверти такого роду. І правильно роблять. Ми, звичайно, не в Америці живемо, але якщо якийсь терорист захоче вчинити масовий терористичний акт у великому місті, то легше всього йому буде замаскувати свої конверти з бацилами сибірської язви, чуми чи оспи під банальну і всім звичну поштову рекламу. Народ у нас , на жаль, все ще занадто довірливий. А біла смерть, як вже назвали біотероризм, приходить непоміченим


 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти