Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0135Щороку, в першу неділю жовтня, у кожному навчальному закладі України святкують День працівників освіти.

Не оминула ця прекрасна дата і колектив КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Цьогоріч, свято розпочали старости всіх студентських груп, які подарували працівникам коледжу драйвовий флешмоб, родзинкою якого стали маски викладачів, в яких танцювали студенти. Та на цьому сюрпризи не закінчилися.

Після першої пари освітян вітали студенти спеціальності «Фізична культура», які подарували своїм наставникам неймовірні показові виступи з гімнастики, боротьби та легкої атлетики. Глядачі вітали спортсменів бурхливими оплесками та оваціями.

Апогеєм свята став урочистий концерт у виконанні студентів коледжу, які подарували шквал незабутніх, яскравих емоцій всім присутнім. Глядачів вражали вокалом студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та «Правознавство», запрошували до танцю студенти спеціальності «Початкова освіта» та «Фізична культура», дивували авторськими віршами студенти спеціальності «Соціальна робота». Та особливим сюрпризом стало відео-привітання від студентів-випускників коледжу, які вкотре подякували своїм викладачам за їхній труд та турботу, висловили свою любов та повагу.

Павліченко О.В., організатор
 

Вітання з Днем працівника освіти від випускників коледжу.

 

 

Вітання від креативних студентів коледжу

 

Вітання від студентів коледжу

 
 

Фотогалерея:

 

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти