Меню сайту

Вхід



b ncov

 

До уваги студентів та викладачів!

Карантинні заходи продовжено до 24.04.2020 р.

Навчання здійснюється за дистанійною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 н.р. за допомогою сервісів Microsoft Teams та Google Classroom.

 


Якщо у вас виникли проблеми із отриманням матеріалів, можете скористатися інструкцією у форматі PDF або відеоінструкцією на YouTube.  

 

b mon zno

Розклад TV-трансляцій на телеканалі "Рада"

  •     середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     п’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
  •     субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами).

Ютуб-канал міністерства, де можна буде проглянути ефіри, тут.

 
FB IMG 1584978285861

DSC 010728 лютого в коледжі відбувся ХV Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх шкіл, студій та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Цікавою та складною була програма учасників музичних конкурсів. Члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників у конкурсі інструментального виконавства, оригінальність репертуару і добру технічну підготовку конкурсантів. При виконанні конкурсної програми вони зуміли подолати хвилювання і повністю показали свої музично-виконавські уміння.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва презентували свої творчі роботи з рисунка та живопису, виконували рисунок заданої постановки.

Для учасників конкурсу - фестивалю було передбачено екскурсії освітнім простором коледжу. Вчителі і батьки конкурсантів були приємно вражені затишною та гостинною атмосферою закладу.

Лауреатами

XV Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»

у 2019 році стали:

В конкурсі академічного вокалу та естрадного співу:

І місце (академічний вокал) Перекупенко Софія – учениця 6 класу КЗ «Гребінківська дитяча школа мистецтв»

Клас викладача Терещенко Маріанни Вікторівни

ІI місце (естрадний спів) Кривошея Софія – учениця Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Клас викладача Бардадим Олени Миколаївни

ІII місце (естрадний спів) Гудзенко Ольга – учениця Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Клас викладача Прісич Наталії Михайлівни

В конкурсі інструментального виконавства

(бандура, скрипка, труба, баян, сопілка, акордеон)

І місце Новіцька Олександра – учениця 5 класу Миронівської школи мистецтв (скрипка)

Клас викладача Івашко Наталії Юріївни

Концертмейстер Андріуца Ірина Володимирівна

І місце Яковишен Анатолій – учень 8 класу Богуславської школи мистецтв (акордеон)

Клас викладача Цупа Юрія Віталійовича

ІІ місце Кутуков Дмитро – учень 7 класу Миронівської школи мистецтв (сопілка)

Клас викладача Прокопенка Василя Андрійовича

Концертмейстер Андріуца Ірина Володимирівна

ІІ місце Припіяло Аліна – учениця 8 класу ПСМНЗ Рокитнянської районної ради Київської області «Музична школа» (бандура)

Клас викладача Коваленко Тетяни Михайлівни

ІІІ місце Даценко Яна – учениця 4 класу КМНЗ Таращанської районної ради «Таращанська дитяча музична школа» (баян)

Клас викладача Диби Віктора Петровича

ІІІ місце Поліщук Валентина – учениця 8класу Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел (бандура)

Клас викладача Зущенко Наталії Андріївни

В конкурсі інструментального виконавства (фортепіано):

ІІ місце Лапіна Яна –учениця 8 класу ПСМНЗ Рокитнянської районної ради Київської області “Музична школа”(фортепіано

Клас викладача Бобир Тетяни Олександрівни

ІІІ місце Шолох Анна учениця -9 класу Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради(фортепіано)

Клас викладача Шолох Світлани Володимирівни

ІІІ місце Задоєнко Анастасія – учениця 8 класу Комунального закладу Васильківської районної ради «Гребінківська дитяча школа мистецтв» (фортепіано)

Клас викладача Олійник Ярослави Валеріївни

В конкурсі образотворчого мистецтва:

І місце Салата Юлія Вікторівна – учениця Богуславської школи мистецтв

Вчитель Мацько Ольга Володимирівна

ІІ місце Бузинна Маргарита Романівна – учениця Богуславської школи мистецтв

Вчитель Мацько Ольга Володимирівна

ІІІ місце Плахотнюк Вікторія Вікторівна – учениця Богуславського академічного ліцею №1

Вчитель Стеценко Олена Дмитрівна

Щиро вітаємо переможців 2020 року та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти