Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-cef42ecb1b9fb1b3e8fa8245794c29a3-V mh1580469884090Позаду гомінкий період переддипломної практики. Упродовж тижня студенти коледжу спеціальностей Соціальна робота, Середня освіта (Музичне мистецтво), Середня освіта (Образотворче мистецтво), Середня освіта (Фізична культура) звітували про цей чудовий період формування реалістичного підходу до майбутньої професійної діяльності.

Практиканти мали змогу удосконалити систему теоретичних знань і набутих умінь та навичок, розвинути фахові та методичні здібності залежно від особистісно-індивідуального стилю поведінки. Змогли спробувати себе у ролі вчителя, соціального робітника й педагога. Побачити усі радощі та труднощі даної професії, визначити власні професійні інтереси, переконатись у своїй психологічній готовності до професійної діяльності, поглибити психолого-педагогічні знання, покращити організаторські здібності та вміння.

Практика підтвердила, що якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знань неодмінно дасть добрі сходи. 

 

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти