Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-6857d147974fe28bb5dc4462e5fd02a1-V21 листопада, в день, коли шість років тому розпочалася Революція Гідності, яка переродила українську націю, у коледжі відбулася патріотична година «Герої в наших серцях».

Герої АТО, учасники бойових дій, наші земляки Криштак Сергій Григорович, Судик Сергій Валентинович, Царенко Володимир Михайлович, Рузевич Микола Іванович та волонтер Гриньова Аліна Анатоліївна зустрілися із студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Згадали Майдан… Як зазначила студентка 22 групи сп. Початкова освіта. Англійська мова» Коцепуп Юлія, їм, теперішнім студентам 2 курсу, тоді було лише 10-11 років. Вони не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава!». Вони тоді здавалися простим вітанням, а тепер набули для молоді нового змісту.

До слова запросили волонтера Аліну Анатоліївну Гриньову, яка з сім’єю проживала у місті Слов’янську та була очевидцем того, як починалася війна на Сході України. Вражає її патріотизм та самовідданість у справі заради перемоги. Студенти передали Аліною Анатоліївною власноруч виготовлені обереги (паперові журавлики) бійцям на фронт.

Мужніми, незламними та готовими власним життя боронити наш мир і спокій постали наші герої-земляки перед студентами. Зі сльозами на очах присутні слухали розповідь героїв АТО про їхні фронтові шляхи.

Перед Героями Майдану та загиблими в зоні АТО схилили голови у хвилині мовчання.

О.І. Маковецька, Н.В. Іщук, керівники груп

спеціальності «Початкова освіта. Інформатика»

«Початкова освіта. Англійська мова»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти