Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0579Студенти та викладачі коледжу 8 листопада 2019 року доєдналися до щорічної акції Українського радіо «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», присвяченій Дню української писемності та мови.

Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури, за якими активно працюють наші студенти, Олександр Авраменко. Зазначимо, що останні 13 років він сам складає текст диктанту. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Цьогорічним нововведенням є те, що вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання в прямому ефірі Українського радіо. За новими умовами організації філологічної акції, охочі мали змогу надіслати свій текст диктанту (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо або на вайбер – 097-107-107-9. Після вказаного часу для надсилання диктантів Олександр Авраменко оперативно в прямому ефірі проводив роботу над помилками.

Додатково був оголошений конкурс на найкращі твори про написання диктанту. Твір із диктантом треба надіслати поштою протягом 2-х днів (до 11 листопада) на адресу: 01001, Київ, Хрещатик, 26 (помітка «на конкурс»). 10 найкращих робіт будуть нагороджені заохочувальними призами.

 Ми втішені з того, що взяли участь у традиційному дійстві, долучившись до чисельної аудиторії поцінувачів рідної мови.

Викладачі циклової комісії української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти