Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 032514 травня 2019 р. відбулася виставка робіт членів гуртка «Вишиванка». Керівник гуртка Олексієнко Ольга Іванівна, жінка з багатим життєвим досвідом, людина яка завжди готова прийти на допомогу, дати цінну пораду. Гурток відвідували 25 студентів спеціальностей Початкова та Дошкільна освіта.

Вишивка – це унікальне мистецтво народної графіки української нації. Вона зберегла і несе в собі нашу багатовікову культуру. Стібки нитки – це лінії прямі по горизонталі чи вертикалі, а також і по діагоналі є основою творення складних візерунків. Це – основне у вишиванні. З цього починалася наша робота – від простих до найскладніших орнаментальних узорів.

Головна мета гуртка полягає в тому, щоб на основі вивчення і засвоєння творчої спадщини народних майстрів та здобуття практичних навичок допомогти кожному з нас стати гармонійно розвиненою особистістю. Заняття в гуртку сприяли розвитку творчих рис характеру, допитливості, зібраності, цілеспрямованості, охайності, працьовитості. Навчаючись у гуртку «Вишиванка», ми привчалися до самостійної праці, що потребує роботи душі, розуму та рук. Виконання виробу не може бути механічним копіюванням зразків – це творчий процес. Ми навчалися не лише самостійно вибирати візерунки, але і самостійно розробляти прості малюнки для вишивки.

На заняттях гуртка завжди панувала довіра, зацікавленість, домашній затишок, який створювала Ольга Іванівна. Ми вдячні їй за підтримку, допомогу, уміння спрямувати реалізацію наших ідей у художню вишивку.

Я дуже щаслива мати змогу продовжувати традиції наших предків, розвиватись духовно, прагнути творити красиві речі. Я вважаю, що це чудово, що студенти коледжу можуть не лише навчатись та розвиватись розумово, а й можливість проявити свій смак, фантазію, творчість.

Бойко Богдана,

cтудентка 3 курсу спеціальності “Початкова освіта”,

староста гуртка «Вишиванка»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти