Меню сайту

ВхідIMG 20190424 09135124 квітня на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя – Левицького» циклова комісія викладачів фізичного виховання провела семінар – практикум за участю вчителів фізичної культури, учнів середньої школи району, студентів спеціальності «Середня освіта» («Фізична культура») на тему: «Нові підходи у вивченні розділу баскетболу та корфболу в школі».

На семінарі майбутні вчителі продемонстрували інноваційні підходи у навчанні тактико-технічних елементів при вивченні баскетболу, спеціально-підготовчі вправи для розвитку фізичних якостей баскетболістів, засоби корфболу. Переглянули презентацію, де ознайомилися з досвідом роботи вчителів фізичної культури.

Гості мали змогу побачити та протестувати нестандарте обладнання для навчання баскетболу і корфболу.

Після закінчення всі бажаючі мали змогу власноруч влучити у корфбольний кошик. Найвлучнішим учасником семінару виявилась Віра Миколаївна Коваль. Завдання виявилось не з простих і потребувало проявити своє вміння та підготовку. Своїм досвідом поділилися А. І. Лемпа, С. Д. Федорченко, Т. В. Момотенко та інші.

Сподіваємося, що цей вид спорту буде підтриманий на Богуславщині нашими колегами.

В свою чергу, наш коледж, що випускає спеціалістів із фізичної культури, має на меті запровадити навчання з цього виду спорту.

Лісовенко Т.О.,

керівний фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти