Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 143528.03.2019 р. під час декади природничо-математичних наук відбувся незвичний захід - «Науковий пікнік». Така форма роботи виявилась цікавою як для студентів коледжу, так і викладачів, тому що зближує всіх з наукою; розвиває допитливість, креативність; вдосконалює дослідницькі навички, формує ключові компетентності. Захід гармонійно вписується в сучасний освітній тренд – STREAM-освіту, оскільки наш коледж завжди в фарватері педагогічних інновацій і передових технологій навчального процесу.

Так під час «Наукового пікніка» ми змогли інтегрувати не тільки чотири природничі дисципліни: біологію, хімію, фізику і географію, кожна з яких мала свою окрему локацію на пікніку, а і математику, інженерію (конструювання приладів), використовували комп’ютерні технології, естетично оформили інформаційний стенд і художнім словом представили пікнік у вигляді подорожі по лісовій галявині. Із захопленням ведуча заходу Донченко Наталія спонукала помандрувати присутніх по наукових локаціях природничих наук.

Хімічну локацію представили досліди з виведення плям і появи вогняних зміїв (студентки Довгопол Юліана та Тимошенко Юлія 12 П.А.).

Фізична локація продемонструвала трансформатор Тесла – електрика з повітря та цікава рівновага (студенти Кравченко Карміл і Чучмій Анастасія 11 С.р.).

Географічна локація здивувала глядачів незвичним вулканом та магмою, яка вирує в його середині. Також ми навчилися виготовляти компас з голки і зорієнтуватися ним в сторонах горизонту (студенти Сезонова Катерина 11 Д. і Пономаренко Степан 11 Фіз.).

На біологічній локації ми ознайомились з рослинними барвниками – антоціанами, які подібно до хамелеона змінювали своє забарвлення в залежності від середовища, та разом змоделювали штучну екосистему (студентки Скалозуб Іванна, Ткачук Анастасія та Буц Еріка.21 П.І.).    

Всі присутні переконалися, що наука - це просто, наука – це доступно,

наука – це весело, наука – це цікаво.

А наприкінці заходу учасники отримали смаколики – пряники з написом «НП», виготовлені нашою колегою Накоренко І.С., яка і підвела підсумок заходу словами: «До нових зустрічей - на нових пікніках і з новими ідеями».

Cтепанов С.О., викладач природничих дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти