Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

0-02-07-6ab87336b0162157cf9ae950f8560ae076b06efc6a8c4eb2920f04380a28f6d4 f6d64b0d31 січня 2019 року відбулося величне святкове дійство - ІV Всеукраїнський фестиваль «Студентська коляда».

Організатором цього Фестивалю виступили Київський кооперативний інститут бізнесу і права та Центр Академічного Душпастирства КА УГКЦ, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Метою заходу є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки і розвитку студентської творчості.

Своїми творчими досягненнями радували присутніх студентські колективи, серед яких були і студенти нашого коледжу в складі Народного аматорського фольклорного гурту «Коляда», керівник Джуль О.Г., концертмейстер Миляновський В.П.

Фестиваль служить добрій справі об’єднання молоді з усіх куточків України навколо найвищих загальнолюдських і державних цінностей.

Після останніх акордів, що прозвучали у великій актовій залі інституту, все дійство продовжувалося на подвір’ї. Під відкритим небом кожному вдалося посмакувати кулішем, варениками і смачною кутею з узваром.

На завершення заходу заступник ректора ККІБП Ігор Петрович Охріменко та ректор КТДС о. Петро Жук висловили слова вдячності й вручили дипломи лауреатам, пам’ятні подарунки.

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти