Меню сайту

Вхід8858216 січня 2019 року після закінчення особистих стартів на юніорському чемпіонаті України в с. Яворів Львівської області (в програмі турніру залишилася тільки змішана естафета), пройшла тренерська рада, на якій було затверджено склад команд на ХIV зимовий Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, який прийме столиця Боснії і Герцеговини - Сараєво (9-16 лютого).

Очікується, що в цьому спортивному форумі візьмуть участь 1500 спортсменів з 50-ти країн континенту. 2 тисячі людей будуть задіяні в організації спортивного форуму, 1200 з них - волонтери, повідомили Укрінформу в прес-службі НОК. За словами організаторів, найближчим часом планується візит Координаційної комісії Європейських олімпійських комітетів, яка ознайомиться з процесом підготовки до ЄЮОФ.

Додамо, що фестиваль - найпрестижніші змагання континентального рівня для юних атлетів віком від 14-ти 18-ти років, які будуть вести боротьбу в 7-ми видах програми - гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, хокеї, шорт-треку і сноубордингу.

 Сараєво. Європейський Юнацький Олімпійський Фестиваль

Дівчата
 Аліна Велигорська
 Юлія Городна
 Анна Квачан
 Тетяна Продан

Юнаки
 Арсен Бочок
 Максим Заровний
 Степан Кінаш
 Сергій Кришталь

Ви вже, мабуть, помітили, шо студент КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 21 групи спеціальності Середня освіта (Фізична культура), Кришталь Сергій є членом збірної команди України і летить до столиці Боснії і Герцеговини – Сараєво. Наполеглива праця - запорука успіху.

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти